۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Saturday, 31 July , 2021
امروز : شنبه, ۹ مرداد , ۱۴۰۰ - 22 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 188915
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰ |

التیماتوم جوان اصلاح طلب کیاری به استاندار چهارمحال و بختیاری

اگر مطالبات ونیازها وحقوق مادی ومعنوی جوانان اصلاح طلب را به رسمیت نمی شناسید حداقل اصل ماهیت جوانی وروحیه جوانی که روحیه پرسشگری ونقادی وچون وچرا گفتن است را به رسمیت بشناسید وانتظار جوان پیر نداشته باشید

زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

میلاد جمشیدی**

IMG-20160803-WA0000

به نام خداوند جان و خرد

استاندار استان چهارمحال بختیاری

با سلام

اوج توانمندی یک جامعه به بالندگی جوانان آ ن است ،

جوانان ضریب فداکاری و از خود گذشتگی وجان فشانی بالایی دارند.

هرگاه نیاز به فداکاری بود  اوج آ ن را به نمایش گذاشتند ،،عکس هایی که در خیابان ها ونام هایی که زینت خیابان هاست وپرچم هایی که نشانه جانفشانیست  غالبأ  بزرگی جوانان را تعریف میکند ،،

جنگ وزلزله وسیل وانتخابات وهر هیمنه ای که نیاز به حضور باشد ،جوانان اداره اش میکنند ،، نردبان عزت ایرانند و نردبان ترقی همه،،،!  حیف که بالا رفتگان از این نردبان به پاکی وشور واحساس وخلوص نیت جوانان خیانت میکنند  .

البته جوانان ،دوستان صادقی چون  خاتمی ها دارند که از عمق جان  درکشان میکنند .

جوانان خیانت ها را میبینند  اما دو مورد آ نها را درصحنه نگه میدارد ::  یکی نیاز ایران به فداکاری آ نها و دیگری وجود چهره های سلیم نفسی که عرق از جبین جوانان پاک میکنند نظیر خاتمی ها .

درچهارمحال بختیاری  از لحاظ درک  نکردن جوانان  و بیگانه پنداشتن آ نان و رویکرد سخت افزاری به جوانان ،،،وضع جوانان بدتر است .

پیران پیر مغز  را به عنوان مشاور به جایشان میگذارند  و بزک کرده های نامتناسب با جوان  را به عنوان مشاور جوان به جایشان میگذارند .

درحالی که درکی از عظمت روح ،ویژگی های ارجمند وظرافت وظرفیتها ومطالبات جوان ندارند ،

به جای جوانان تصمیم سازی میکنند ،به جای جوانان تصمیم  میگیرند وبه جای جوانان اجرای تصمیم میکنند ،،

در دانشگاه ها از مسئولان حوزه استانداری گرفته  تا سایر حوزه‌ها  با اشتهای سیری ناپذیر کرسی استاد ان جوان را غصب میکنند  ودر یک سوادگری «دانش کاهی » به جای «دانشگاهی» جیب خود را پر میکنند و دانش پذیران را به واسطه آ نکه چیزی از دانش روز ندارند که به آ نها بدهند با دست تهی به خانه برمیگردانند

در فراگرد انتخابات کسانی را که حتی یک روز زیر پرچم اصلاحات نایستاده اند  و در هیچیک از جلسات اصلاح‌طلبان حضور نداشته وندارند به نام اصلاح‌طلب معرفی میکنید تا از کوهان پذیرش جامعه که پذیرش اصلاح طلبانه است تغذیه کنند ،،وقتی از آ نها میپرسیم که اینان بویی از اصلاحات نبرده اند به ما میگویند دولت ،دولت اعتدال است .

آیا معنی اعتدال تظاهر وسودجویی از برند روشنفکریست؟؟

درست است که ما جوانان اصلاح طلب پیچیدگی نداریم و مانند دانه های انار ترک خورده از زخم روزگار دانه های دلمان پیداست  ،اما اینقدر نادان نیستیم ،پس زمینه های ذهنی  این اشخاص را در خصوص  استفاده ابزاری از جوانان را نشناسیم  !

این دفعه هشدار میدهیم واتمام حجت میکنیم که اگر مطالبات ونیازها وحقوق مادی ومعنوی  جوانان اصلاح طلب را به رسمیت نمی شناسید  حداقل اصل ماهیت جوانی وروحیه جوانی که روحیه پرسشگری ونقادی وچون وچرا گفتن است را به رسمیت بشناسید وانتظار جوان پیر نداشته باشید

** فعال سیاسی و مدنی شهرستان کیار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  1. ناشناس :
    ۱۳ مرداد ۹۵

    درود بر این جوان ارزشمند وروشنفکر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.