۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Saturday, 31 July , 2021
امروز : شنبه, ۹ مرداد , ۱۴۰۰ - 22 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 189048
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱ |

آقای دشتی! موضعگیری تان به ضرر دکتر تاجگردون تمام می شود

جهت گیری فکری نسبت به اشخاص خاص یا قومیت خاص با ذکر نام از سوی شما که به عنوان بلندگوی دکتر تاجگردون درگچساران می باشید ولو با هر نیتی قطعا کاری ناشایست و به ضرر ایشان میباشد

زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

IMG-20160801-WA0027دبیر ورزشی زاگرونا؛ صادق خادمی

باتوجه به تنویر افکار عمومی وبیانیه جناب دشتی ذکر چندین مورد لازم است؛

«بسمه تعالی»

دیدن حقیقت است و درست دیدن فضیلت

ادب خرجی ندارد ولی همه چیز را میخرد

مابراین باوریم که بیرق پوسیده قومیت درجهان باندای آسمانی پیامبر اعظم اسلام حضرت محمد مصطفی«ص» ۱۴٠٠سال پیش برافراشته شد و امروز ندای آزادگی ما به سرتاسر جهان رسیده است و قومیت ها، نژادها و رنگها همه درجهت شناخت انسانها بوده است.

برای ما فرقی ندارد بویراحمد یا باوی، بختیاری یا طیبی بهمئی، قشقایی یاعرب و عجم و… زیرا همه باهم برابر و برادریم و همچون بزرگان خود برای عزت واقتدار میهنمان در مقابل هرظلمی تا پای جان ایستاده‌ایم.

رسالت ما گفتن حقایق است هرچند تلخ وناگوار…

حال عده ای کوردل و بی خرد که نمی خواهند طعم خوش پیروزی انتخابات ۷اسفند، بین همه اقوام در کام مردم شیرین بماند، هرروز با ایجاد تفرقه و برپایی میتینگ های شبانه و به هر نحوی سعی در ایجاد نفاق و گسستن وحدت بوجود آمده ای هستند، که باتلاش همه مردم خصوصا عملکرد مثبت نماینده شایسته مان در دوره قبل  بوجود آمده بود که با یاری خدواند و درایت مردم و واکنش سریع پایگاه خبری زاگرونا، این فتنه شوم کوردلان نافرجام ماند و ریشه این فتنه گران برای همیشه خشکیده گردید.

دیدن حقیقت چشم بصیرت میخواهد.

جناب دشتی!

ازشما بعنوان رییس دفتر نماینده انتظارات بیشتری میرفت، شما نقش اول نماینده را درغیاب ایشان در منطقه دارید، مردم ازشما چه انتظاراتی دارند و شما دنبال چه حواشی هستید، چنین موضع گیری درجایگاه  شما نبود.

شما درحالی سایت زاگرونا و مدیرمسئول آن را زیر سوال بردید که این مواضع، ریشه در انتخابات های گذشته داشته است.

شما در جایگاهی که برای شما تعریف شده نتوانسته اید ایفای نقش کنید و گرنه تحت هیچ شرایطی اجازه ورود به چنین حواشی رو به خود نمی دادید.

آیا ورود شما به این مسئله لازم بود؟ آیا میخواهید همه چیز را به نفع خود درنتیجه انتخابات شورای سال آینده بکار ببرید؟ پس مردم چه میشوند؟

به شما متذکر میشویم به جای ورود به این مسائل حاشیه ای به فکر همسو شدن با نماینده محترم شهرمان در ایجاد عمران وآبادانی دیارمان باشید به فکر پیرزن وپیرمردی که ناامید و مأیوس از دفتر شما خارج میشوند. به فکر ارائه پیشنهاد و راهکار مناسب درجهت توسعه اشتغال پایدار و کمک به رفع معضل بیکاری خیل عظیم جوانان تحصیل کرده ای باشید که از روی ناچاری سودای نگهبانی در شرکت نفت را آرزو میکنند.

۱- مهمترین رسالت شما در مسند ریاست دفتر نماینده محترم، رسیدگی مخلصانه به مکاتبات و جوابگویی به ارباب رجوع(مردم محترم شهرستان) میباشد.متاسفانه با یک نظرسنجی ساده از مردم در سطح شهرستان به نارضایتی مردم و اعمال سلایق شخصی شما در مکاتبات و عملکردتان پی می بریم که خوردن چوب عملکرد ناشایست شما واقعا برای دکتر تاجگردون که نماینده ای به شدت مردمی و محبوب است به پاشنه آشیلی خطرناک تبدیل شده است.

۲- طرز تفکر و عملکرد درجهت توسعه همگانی و همه جانبه به نفع مردم شهرستان به تناسب استحقاق فردی، شاکله ذهنی دکتر تاجگردون میباشد و بارها به این مهم در سخنان خود اشاره کرده است که قوم گرایی به ضرر همگان است،  لذا جهت گیری فکری نسبت به اشخاص خاص یا قومیت خاص با ذکر نام از سوی شما که به عنوان بلندگوی دکتر تاجگردون درگچساران می باشید ولو با هر نیتی قطعا کاری ناشایست و به ضرر ایشان میباشد..

۳- در پایان به تصحیح برخورد و عملکرد شما متناسب با سطح محبوبیت دکتر تاجگردون مطابق با آرای حداکثری در انتخابات آنچه که مردم شهرستان مستحق آن هستند امید داریم…

صحبتم را با شعر سهراب سپهری به پایان میرسانم؛

خدا گر پرده بردارد ز روی کار آدمها
چه شادیها خورد بر هم چه چه بازیها شود رسوا

یکی خندد ز آبادی ، یکی گرید ز بربادی
یکی از جان کند شادی، یکی از دل کند غوغا

عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
 1. باشت وباوب :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  اقای خادمی یامفهوم کلمات متن اقای دشتی رونفهمیدی یاشیرینی خورده رقبای اقای دشتی هستی البته شمادوگانه سوزی هم درک مطلبت پایینه هم زیادبرات مراسم شیرینیخورون میگیرن

 2. سامان :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  اوضات صادق بوقچی ممد فرهمندیان میگه سرتیمو که کردی زیر آب نکنه حالا نقشه کشیدی برا تاجگردون؟بابا توبرو حواست به لته ی خیاریت باشه تورو چه سیاست ول کن گچساران رو کم خوردی؟ کم بردی؟دیگه بسه

 3. سراب :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  هرکس بدمابه خلق گویدماچهره دل نمیخراشیم.ماخوبی اوبه خلق گوییم تاهردودروغ گفته باشیم

 4. فرمت :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  جناب اشتباه به عرضتون رسوندن کمی تحقیق کن درمورد فامیلای دشتی وسرکاررفتنشون ضایع نشی دروغ که میبافی طوری بگو. که حقیر نشی.

 5. گچساران :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  دوست عزیز بدزمانی لقب خان به صادق دادی زمانی که دیگه ازفودالش غاز نمیچرونن چه برسه به خانش

 6. گچساران :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  صادق خان

 7. گچساران :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  پسرکو ندارد نشان از پدر. اقای خادمی شما بیرق دار گدشته پدرانتی. همان طور که درلباس ریا خدمتکار امامزاده ابوذرزیدون به غارت اموال شرکت نمودن وبه برادرخود خیانت نمودن حال از شما چه انتظاری باید داشت جز سخنان کذب وتفرقه افکنی. کمی تعقل کمی تفکر

 8. Arvah :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  صادق شیپوری بدو بچها دارن فوتبال بازی میکنن 📣📢🎺بیا تشویق کن (هه صدق خان یا شیپوری)

 9. سرمست :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  قرآن خادمی یه جیت ایخاره بچه بنه و گل

 10. دو ریالی :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  چرا کامنت من رو تایید نمیکنی؟

 11. ایل باوی :
  ۱۴ مرداد ۹۵

  کسی جرات ندارد اسم صادق خان بیاره، عاقبتش را خواهد دید

 12. شهباز :
  ۱۵ مرداد ۹۵

  دوستان اقای دشتی عزیز مثل شخصی میماند که برسوار شتر شده و افرادی همچون صادق خادمی هرچه میخواهند …کنند

 13. سلیمان :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  آهای دستان پشت پرده ازاینکه دستان شما کوتاه از آرزوهایی که درسر داشتید مطمئن باشید راهتان به ترکستان است بیهوده مردم را ترغیب به توهین نکنید صادق اگر کمی می اندیشید خود را در بوی تعفن گند نمیکرد ومیدانم از کار خودش نادم است

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.