۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Wednesday, 4 August , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 26 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 394577
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴ |

بازداشت پسر ۲۲ ساله در پی سقوط مرموز دختر ۱۶ساله از پشت‌ بام مدرسه

پسر ۲۲ ساله در پی سقوط مرگبار دختر ۱۶ ساله از پشت‌بام دبستان پسرانه در حوالی محله اتابک به عنوان مظنون پرونده بازداشت شد

بازداشت پسر ۲۲ ساله در پی سقوط مرموز دختر ۱۶ساله از پشت‌ بام مدرسه
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

پسر ۲۲ ساله در پی سقوط مرگبار دختر ۱۶ ساله از پشت‌بام دبستان پسرانه در حوالی محله اتابک به عنوان مظنون پرونده بازداشت شد

سقوط مرموز دختر ۱۶ساله از پشت‌ بام مدرسه

ساعت چهار بامداد یازدهم مرداد امسال صدای فریاد و بعد از آن سقوط از بلندی، ساکنان یکی از کوچه‌های محله اتابک تهران را از خانه‌هایشان بیرون کشاند. آنها زن میانسالی را دیدند که از ساختمان دبستان پسرانه‌ای بیرون آمده و فریاد می‌زند کمکم کنید، دخترم را کشتند. اهالی به اورژانس و پلیس زنگ زده و متوجه شدند دختر ۱۶ ساله به طور مشکوکی از پشت‌بام دبستان پسرانه که این زن سرایدار آنجا بوده پایین افتاده و بشدت مصدوم شده است.

دختر نوجوان به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات فوت کرد. مرگ مشکوک این دختر به رحیم دشتبان فرهنگ، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد و با هماهنگی قضایی از خانواده دختر فوت شده تحقیق کردند که معلوم شد پسر مورد علاقه دختر نوجوان که قرار بوده همزمان با عیدغدیر با هم عقد کنند مهمان خانه آنها بوده و آن شب دو نفری در پشت‌بام ساختمان مدرسه مشغول درست کردن جوجه کباب بودندکه دقایقی بعد صدای مشاجره و دعوا شنیده و در ادامه دیدند که دخترشان از بلندی به پایین پرت شد. والدین دختر فوت شده از پسر جوان به اتهام قتل عمد دخترشان شکایت کردند.

پس از این حادثه پسر جوان متواری بود تا این‌که چند روز پیش شناسایی و بازداشت شد.

دیروز تنها مظنون پرونده در غیاب بازپرس پرونده برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی نزد ساسان غلامی منتقل شد و گفت: در یک مغازه مشاور املاک کار می‌کردم. دو سال پیش دختر فوت‌شده با دوستش به محل کارم آمدند تا برای خانواده آنها خانه‌ای اجاره کنند. دوستی من با آن دختر که آن موقع ۱۴ ساله بود، آغاز شد. مادرش دوبار ازدواج کرده و از همسر اولش دو پسر داشت و او حاصل ازدواج دوم مادرش بود که چند سال قبل از شوهر دومش هم جدا شده و قرار بود روز عید غدیر به دفترخانه برویم وعقد کنیم.

متهم پرونده ادامه داد: دهم مرداد امسال مهمان خانواده‌اش بودم. آن شب او دوباره با مادرش جروبحث کرد و دلخوری میان آن دو شکل گرفت. بعد به پشت‌بام مدرسه رفتیم، ساعاتی از نیمه شب گذشته بود و مشغول پختن جوجه‌کباب بودیم که به بهانه خوردن آب به سمت شیر کولر رفت و بعد به پائین سقوط کرد. به خاطر این‌که آن شب مشروب خورده بودم از محل فرار کردم.

این جوان در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای رازگشایی از مرگ دختر نوجوان ادامه دارد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه جام جم

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.