۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Thursday, 15 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰ - 4 رمضان 1442
شناسه خبر : 395687
  پرینت تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱ |

اعضای بدن بانوی سمنانی به بیماران حیات دوباره بخشید

سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اهدای عضو توسط بانوی ۳۹ ساله سمنانی، گفت: مرحومه اصفهانیان بر اثر حادثه تصادف دچار مرگ مغزی و اعضای بدن وی اهدا شد.

اعضای بدن بانوی سمنانی به بیماران حیات دوباره بخشید
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرنگار مهر، نوید دانایی ظهر آدینه در جمع خبرنگاران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به مرگ مغزی یک بانوی ۳۹ ساله ساکن سمنان و اهدای اعضای وی به بیماران نیازمند، بیان داشت: مرحومه اصفهانیان چندی پیش در حادثه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود.

وی با بیان اینکه با رضایت خانواده آن مرحومه اعضای بدن وی به بیماران نیازمند حیات دوباره بخشید، بیان داشت: این بانوی سمنانی دارای کارت اهدای عضو بود در نتیجه کار اهدای اعضای وی به راحتی در تهران صورت گیرد تا بیماران نیازمندی دارای حیات دوباره شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه این بانوی سمنانی مدتی در بیمارستان کوثر سمنان بستری بود تا مرگ مغزی وی مورد تائید قرار گرفت، بیان کرد: اهدای عضو یکی از زیباترین انواع کمک به دیگران است زیرا امید را به خانواده‌های متعددی از بیماران نیازمند باز می‌گرداند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان دریافت کارت اهدای عضو می‌توانند به سامانه اینترنتی که برای همین منظور طراحی شده مراجعه و پس از پر کردن فرم‌های مربوطه نسبت به دریافت کارت اقدام کنند.

از ابتدای سال جاری تاکنون این چهارمین اهدای عضو در سطح استان سمنان است.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.