۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Sunday, 24 January , 2021
امروز : یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹ - 11 جماد ثاني 1442
شناسه خبر : 396117
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۵۸ |

اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی/هزاران نفر بدون غذا و درآمد

یک روزنامه انگلیسی زبان به اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی و گرسنه ماندن خانواده های آنها در سایه شرایط بد اقتصادی امارات اشاره کرد.

اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی/هزاران نفر بدون غذا و درآمد
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه انگلیسی گاردین با انتشار گزارشی به اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی پرداخت و نوشت: حسن، کارگر پاکستانی ۳۰ ساله ای است که بیش از یک دهه در دبی به عنوان کارگر ساختمانی زندگی کرده است.

بر اساس این گزارش، این کارگر پاکستانی بعد از یک دهه زندگی در دبی نمی داند که آیا امروز نیز می تواند غذای خود را برای خوردن بخرد یا خیر. بسیاری از کارگران خارجی در دبی بدون حقوق و پول نمی توانند حتی بلیت برگشت به کشورهای خود را خریداری کنند.

در این گزارش نوشته شده است: هزاران کارگر خارجی در دبی بدون غذا و درآمد رها شده اند. آنها بدون هیچ کمکی در اردوگاه کارگران در آن سوی دبی در سایه بی توجهی کارفرمایان برای اجرای تعهداتشان رها شده اند.

در گزارش روزنامه گاردین آمده است: بعد از کاهش قیمت نفت در سایه گسترش ویروس کرونا، ضربه محکمی به اقتصاد امارات وارد آمده و هزاران کارگر، کار خود را از دست داده اند. «انصار عباس »۳۹ ساله پاکستانی که ۲ کودک نیز دارد از سال ۲۰۱۹ تاکنون هیچ حقوقی دریافت نکرده و نمی داند زندگی خود را در دبی چگونه بگذراند.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.