۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Sunday, 7 March , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹ - 24 رجب 1442
شناسه خبر : 396125
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶ |

روز مذاکرات تمدیدی و شاید خرید جدید؛/ لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در اولین روز هفته تمدید قرارداد بازیکنانش و همچنین جذب دو بازیکن را پیگیری می‌کند.

روز مذاکرات تمدیدی و شاید خرید جدید؛/ لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش ورزش سه، سرخ ها که هفته ای طوفانی در پنجره تابستانی داشتند، حالا پس از خرید سعید آقایی، حامد لک، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر، امروز جذب میلاد سرلک را قطعی خواهند کرد و مذاکرات برای خرید دیگر بازیکنان مورد نظر یحیی گل‌محمدی را نیز ادامه خواهند داد.

 

این در حالی است که موضوع مهم برای سرخ ها تمدید قرارداد با بشار رسن و علی علیپور به عنوان ستاره های این تیم است. اینجا اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس را به صورت لحظه ای و با منابع اختصاصی و موثق بررسی می‌کنیم:

 

شنبه، ۱۵ شهریور

 

۱۲:۱۰ – شجاع خلیل زاده هم اکنون وارد باشگاه پرسپولیس شد. پیش از آن او با هواداران پرسپولیس سلفی گرفت.

 

 


 

 

۸:۵۹ – روزنامه گل در ادعایی عجیب عنوان کرده که رشید مظاهری برای حضور در پرسپولیس گفته که این تیم باید با حامد لک فسخ قرارداد کند. این در حالی است که رغبتی مسئولان نقل و انتقالات سرخ ها هرگونه مذاکره با مظاهری را تکذیب کرده است.

 


 

۸:۵۰ – خبرنگاران میدانی احتمالا روز سختی را پشت سر خواهند گذاشت و البته باید دید که سرلک چه زمانی به باشگاه خواهد رفت و آیا علیپور و رسن نیز به ساختمان باشگاه می‌روند یا نه.


۸:۰۰ – الکاس قطر تایید کرد که انتقال ترابی به تیمی قطری به زودی انجام خواهد شد.

 

جمعه، ۱۴ شهریور

 

۱۹:۳۰ – بادامکی تاکید کرد که او سه روز است با شهرخودرو تمرین نکرده و راهی پرسپولیس خواهد شد.


۱۹:۰۰ – حسین بادامکی هافبک سابق پرسپولیس که حالا مدیر تیم شهرخودرو است، تاکید کرده که جدایی سرلک از این تیم قطعی شده است.


۱۸:۲۰ – محمدحسین مرادمند در تمرین شهرخودرو حضور یافت اما با این حال مسئولان تیم مشهدی با قطعیت از حفظ او صحبت نمی‌کنند.


۱۸:۰۰ – به گزارش خبرنگار ما از محل تمرین شهرخودرو، میلاد سرلک در تمرین حضور ندارد. او مورد توجه پرسپولیس است و حتی میتوان گفت که پنجمین خرید قرمزها لقب می‌گیرد.


۱۴:۳۰ – مهدی ترابی ستاره خط حمله سابق سرخ ها در کشور قطر دیده شد و به نظر می‌رسد انتقالش به یکی از تیم های لیگ ستارگان قطعی شده است.


۱۱:۰۰ – میلاد سرلک در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به علاقه اش به پرسپولیس توضیح داد که خودش توانسته رضایت نامه را بگیرد اما به خاطر پایان وقت اداری رضایت نامه صادر نشده است.

 

پنج شنبه ۱۳ شهریور

 

 

۲۲:۵۰ – در حالی که شایعاتی مبنی بر تمدید رسن و پرسپولیس شنیده میشد، این موضوع با واکنش ایجنت رسن مواجه شده است. او در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: «هیچ توافقی حاصل نشده و مذاکرات ادامه دارند».


۱۷:۰۱ – میلاد سرلک هنوز قراردادش را با پرسپولیس امضا نکرده و به خبرنگاران نیز گفت که به زودی به باشگاه برخواهد گشت. رضایت نامه وی صادر نشده است.

 


 

۱۶:۴۸ – جلسه سرلک با پرسپولیسی ها به پایان رسید و او دقایقی بعد باشگاه را ترک خواهد کرد.

 


 

۱۵:۱۰ – سیامک سرلک برای مذاکره با پرسپولیسی ها در ساختمان این باشگاه حضور دارد.

 


 

۱۲:۳۴ – «این چهار نفر به کنار، دو نفر دیگه رو می‌کنم از اینم بهتر…» این جمله ای است که رسول پناه در یک گفتگوی نیمه خصوصی عنوان کرده. یکی که سرلک بود و ایجنتش به دنبال رضایت نامه خواهد بود، نفر بعدی کیست؟

 


 

۱۲:۲۹ – احتمالا امروز علی علیپور برای مذاکره با پرسپولیسی ها به ساختمان باشگاه یا محل مذاکره این باشگاه برود.

 

 


 

 

 

۱۱:۰۰ – روزنامه خبرورزشی ادعا کرده که وحید امیری در تیم پرسپولیس خواهد ماند و پیراهن شماره ۱۰ را برتن خواهد کرد.

 

 


 

۱۰:۴۴ – شایعاتی درباره حضور علی شجاعی در پرسپولیس مطرح می‌شد که واقعیت ندارد. وینگر نساجی گزینه یحیی گل‌محمدی نیست.

 

 


 

چهارشنبه ۱۲ شهریور ۹۹

 

۲۲:۲۵- این توافق در حالی انجام شده که مدیربرنامه‌ وی وظیفه دریافت رضایت نامه این بازیکن را برعهده گرفته است.

 


 

۲۲:۱۰ – میلاد سرلک هافبک تیم شهرخودرو با مدیران پرسپولیس برای عقد قرارداد دو ساله به توافق رسید. او احتمالا پنجمین خرید پرسپولیس خواهد بود.

 


۲۰:۳۰ – مدیربرنامه‌های صادق محرمی در گفتگو با خبرنگار ما درباره انتقال صادق محرمی، این شایعه را «کذب محض» عنوان کرد و گفت که صحبتی در این باره نشده است.

 


 

۱۹:۰۰ – عیسی آل کثیر در تمرین تیم پرسپولیس حضور یافت و پا به پای بازیکنان تمرین کرد. او روز گذشته با لباس شخصی در تمرین حضور پیدا کرده بود.

 


۱۸:۱۹ – مسئول نقل و انتقالات سرخ ها درباره ترابی نیز گفته است: من در جریان کار ترابی نیستم. من هیچ تماسی با ایشان نداشتم. من خیلی سرم شلوغ است.

 


۱۸:۱۷ – رغبتی درباره مذاکره با علیپور: با ایشان یک گفتگوی مقدماتی خیلی خوب داشتیم. دور از انتظار بود. خیلی نزدیک هستیم به آقای علیپور. اجازه خواستند تا فردا فکر کنند و گفته اند تا فردا جواب را می دهم.

 


۱۸:۱۵ – به گفته مسئولان پرسپولیس، آن ها دو خرید دیگر خواهند داشت تا پرونده نقل و انتقالاتی این تیم بسته شود.

 


۱۸:۱۱ – علیپور در واکنش به پیشنهاد ۱۰ میلیاردی: به اینکه این پیشنهادات از کجا درآمده و چه آن را مطرح کرده، کاری ندارم، اما اینکه یک بازیکن درباره حق و حقوق خودش با باشگاه صحبت کند و نقطه نظراتش را بگوید، طبیعی است. همانطور که مسئولان باشگاه رقم مدنظر خودشان را به بازیکن می گویند، بازیکن هم یک چیزی مدنظر خودش دارد. دوطرف باید بنشینند و در نهایت یک جا به توافق برسند.

 


 

۱۸:۰۰ – در دست علیپور نقاشی ای دیده می‌شود که به گفته او امیرعلی حسینی مسئول امور بین الملل سرخ ها برایش تهیه کرده و نام پرسپولیس هم روی آن دیده می‌شود.

 

 

۱۷:۵۰ – جلسه علی علیپور با مهدی رسول پناه به پایان رسید؛ او دقایقی بعد احتمالا در مقابل دوربین خبرنگاران قرار خواهد گرفت.

 


 

۱۷:۲۸ – در حالی که پرسپولیسی ها پس از خرید چهار بازیکن به شدت تمدید قرارداد با ستاره های خود را دنبال می‌کنند، حالا خبر آمده که مذاکرات پرسپولیس و بشار رسن امروز به پایان رسیده است. دقایقی قبل ایجنت این بازیکن عراقی پس از چند ساعت جلسه از باشگاه پرسپولیس خارج شد و بدون اظهار نظر درباره کم و کیف مذاکرات محل را ترک کرد.

 


 

۱۷:۲۰ – المپیک دونتسک برای صدور رضایت نامه شهاب زاهدی رقم ۵۰۰ هزار یورو را درخواست کرده و این در حالی است که پرسپولیس حداکثر ۱۰۰ هزار یورو برای این بازیکن می‌تواند هزینه کند و بنابراین احتمالا پرونده این بازیکن گلزن بسته خواهد شد، مگر این که المپیک دونتسک از بخش قابل توجه خواسته خود کوتاه بیاید یا این که زاهدی خود رضایت نامه اش را بگیرد.

 


 

۱۷:۰۵ – علیپور در پاسخ به این سوال که آیا برای تمدید آمده گفت: دوست دارید تمدید کنم؟ هرچه خیر باشد!

 


 

۱۷:۰۱ – علی علیپور به همراه مدیربرنامه اش وارد باشگاه پرسپولیس شد. این ورود در حالی است که قرارداد وی با پرسپولیس به پایان رسیده و او در تمرینات هم شرکت نکرده است.

 


 

۱۶:۴۰ –احسان پهلوان وینگر خوش تکنیک و سابق تیم ذوب آهن پرسپولیسی شد.

 

 


 

۱۵:۵۵ – با تصمیم باشگاه پرسپولیس و به خواست یحیی گل محمدی، محمد نادری در پرسپولیس ماندنی شد. رسول پناه و تیم نقل و انتقالاتی سرخ ها به زودی مذاکره با این ستاره را آغاز می‌کنند.

 


 

۱۵:۲۸ – به گزارش خبرنگار ما، افشین پیروانی همچنان در محل مذاکره که خارج از باشگاه است، حضور دارد.

 


 

۱۵:۲۶ – شنیده های خبرنگار ورزش سه از این حکایت دارد که توافق در محلی خارج از باشگاه انجام شده است.

 


۱۵:۲۵ – احسان پهلوان ستاره مورد نظر یحیی گل محمدی وارد باشگاه پرسپولیس شده است.

 

 


۱۵:۱۵ – رغبتی با چند دقیقه تاخیر نسبت به بقیه وارد باشگاه شد. او و پیروانی مسئول نقل و انتقالات پرسپولیس هستند.

 


۱۵:۱۲ – اعضای هیئت مدیره پرسپولیس وارد باشگاه شدند. فیاض و علیپور نیز حضور دارند اما خبری از رغبتی نیست.

 


۱۴:۰۰ – معاون اقتصادی پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه در ابتدای هفته آینده طلب بشار رسن را پرداخت خواهد کرد.

 


۱۲:۴۱- حامد لک: از یازده سال پیش برای پیوستن به پرسپولیس لحظه شماری می‌کردم.

 

 


۱۲:۲۰- بازتاب خریدهای پرسپولیس در وبسایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا: قهرمان ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ ایران سه بازیکن جدید را جذب کرد.

 


۱۱:۵۰- دو بازیکن حاضر در فهرست یحیی گل‌محمدی، از استقلال نیز پیشنهاد دارند و سرخ ها باید با باشگاه آبی پوش تهرانی برای جذب آن ها رقابت کنند.


۱۱:۱۲– در حالی که پرسپولیسی‌ها و رسول پناه برای پرداخت مطالبات رسن تا ۷۲ ساعت دیگر مهلت دارند، شاید برای تمدید قرارداد این بازیکن حتی یک دقیقه هم فرصت نداشته باشند و ارائه یک پیشنهاد رسمی و مناسب او را ترغیب به پایان همکاری با این تیم بعد از سه فصل درخشان کند.


۱۰:۵۹- در شرایطی که پرسپولیسی‌ها امروز منتظر توافق با بشار رسن هستند، منابع موثق از توافق قطعی قرمزها با احسان پهلوان خبر می‌دهند‌. چهارمین خرید سرخ ها از اصفهان می‌آید؟


۱۰:۳۸- در زمان فسخ قرارداد مهدی ترابی، مهدی رسول پناه ادعا کرد که در یکی دو روز آینده ترابی به او برای بازگشت خبر می‌دهد. وی همچنین در ادعایی عجیب عنوان کرد که «مشکلات خانوادگی» عامل این فسخ بوده. حالا سرانجام پاسخ ترابی چه خواهد بود؟


۱۰:۰۰- روزنامه گل ادعا کرده که میلاد سرلک و احسان پهلوان در یکی دو روز آینده پرسپولیسی خواهند شد. این در حالی است که مشهدی ها به این سادگی ها سرلک را آزاد نخواهند کرد.


۹:۵۵- گفته می شود احسان پهلوان وینگر تیم فوتبال ذوب آهن با پرسپولیس قرارداد خواهد بست. هنوز کم و کیفی از جزئیات این توافق منتشر نشده است.

 


۲۱:۳۰-  میلاد سرلک و محمدحسین مرادمند که مورد توجه پرسپولیس قرار دارند، در تمرین امروز تیم شهرخودرو حضور یافتند. شهرخودرو برای رضایت نامه سرلک دو میلیارد تومان درخواست کرده است.

 


 

۲۱:۰۰-  در حالی که شنیده هایی مبنی بر حضور مهدی مهدی پور در پرسپولیس مطرح بود اما او اجازه جدایی از ذوب آهن را ندارد و کار انتقالش بسیار سخت خواهد بود.

 

 


 

 

 

۲۰:۱۵ – تصویری از اولین تمرین سعید آقایی؛ او نسخه چپ پرسپولیس را پیچید و احتمالا جدایی سه بازیکن در انتظار خواهند بود.

 

 


 

 

 

 

۲۰:۰۵ – عیسی آل کثیر خرید جدید سرخ ها  با لباس شخصی در تمرین پرسپولیس حضور یافت و با بازیکنان پرسپولیس دیدار کرد. او از فردا تمرین می‌کند.

 

 


 

 

۲۰:۰۰ – تصویری از عیسی آل کثیر در تقابل با شجاع خلیل زاده در لیگ هفدهم؛ حالا این دو هم تیمی هستند و اتفاقا رابطه بسیار خوبی نیز با یکدیگر دارند.

 


 

۱۹:۰۰ – در پی ادعای آقای زنوزی مالک باشگاه تراکتور سازی تبریز  مبنی بر تماس تلفنی سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه با رشید مظاهری دروازه بان آن باشگاه و تلاش برای انتقال او به یک تیم دیگر، دکتر عراقچی با اظهار تعجب از این اظهارات، هر گونه تماس خود با بازیکنان آن باشگاه و اصولا هر گونه دخالت در مسائل فی‌مابین باشگاه ها را به شدت تکذیب کرد.

 

 


 

۱۸:۵۱ – عیسی آل کثیر دقایقی قبل از باشگاه خارج شد و در حالی که با سوالات گوناگون از سوی خبرنگاران مواجه بود، خیابان را ترک کرد.

 

 


 

 

۱۸:۲۲ – یکی دیگر از اخباری که هواداران پرسپولیس را خوشحال کرد، خبری بود که در رسانه های عراقی مبنی بر علاقه به کریستین اوساگوآنا منتشر شد؛ تیم الشرطه حریف استقلال به دنبال اوست.

 

 


 

 

 

 

۱۸:۱۴ – قرارداد عیسی آل کثیر نیز رسمی شد و او با امضای این قرارداد به پرسپولیس پیوست.

 


 

۱۸:۰۰ – عیسی آل کثیر هم اکنون وارد باشگاه پرسپولیس شد. او نیز صحبتی با خبرنگاران انجام نداد.

 


۱۷:۴۵ – باشگاه پرسپولیس امروز سه سهمیه لیگ برتری خود را جذب کرد و احتمالا در روزهای آینده نیز بقیه سهمیه ها پر می‌کند تا با قدرت وارد لیگ قهرمانان آسیا شود.

 


 

۱۷:۳۰ – پرسپولیس همچنان خرید دیگر بازیکنان را دنبال می‌کند؛ احسان پهلوان به احتمال زیاد خرید بعدی سرخ ها خواهد بود. آن ها سه خریدی که یحیی گل محمدی وعده اش را صبح امروز داده بود، به سرانجام رساندند.

 


 

 

۱۷:۳۰-  سرانجام و در دور دوم مذاکرات عیسی آل کثیر با پرسپولیسیها به توافق رسید. او از محل مذاکره راهی باشگاه پرسپولیس شد.

 

 


 

 

۱۷:۱۸ – بر سر برخی از نفراتی که یحیی گل محمدی می‌خواهد، رقابت جالبی بین تیم های مدعی به وجود آمده و باید دید در نهایت این نفرات را چه تیمی به خدمت می‌گیرد.

 


 

۱۷:۰۱ – شنیده های خبرنگار ورزش سه از منابع موثق حاکی از ان است که باشگاه شهرخودرو برای انتقال میلاد سرلک، دو میلیارد تومان طلب کرده است.

 

 


 

۱۶:۵۰ – فهرست نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی حالا با تغییراتی اندک مواجه شده است: حامد لک، سعید آقایی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان و محمدحسین مرادمند. از این جمع دو بازیکن پرسپولیسی شدند و مذاکره حضوری با آل کثیر ادامه دارد. احسان پهلوان قراردادش را با ذوب آهن فسخ کرده و مذاکره بر سر مبلغ قرارداد خواهد بود و مرادمند باید با شهرخودرو به توافق برسد.

 


 

 

 

۱۶:۴۶ – با حضور حامد لک رقابت برای گرفتن پیراهن شماره یک به اوج خود خواهد رسید؛ باید دید یحیی از بین لک و رادو کدام یک را انتخاب خواهد کرد.

 

 


 

 

 

۱۶:۱۹ – قرارداد لک با پرسپولیس قطعی شد؛ او بدون صحبت با خبرنگاران و مثل سعید آقایی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد تا دومین خرید این تیم شود. احتمالا وی در تمرین حضور خواهد یافت.

 

 


 

 

۱۶:۱۸ – محمدحسین مرادمند و میلاد سرلک دو بازیکن تیم شهرخودرو گزینه خرید تیم پرسپولیس هستند که مشکل دریافت رضایت نامه از شهرخودرو را دارند و این باشگاه مشهدی رقم بالایی را طلب کرده است.

 


 

 

 

۱۶:۱۷ – به گزارش خبرنگار ورزش سه از محل مذاکرات نقل و انتقالات پرسپولیس، عیسی آل کثیر که میز مذاکره را ترک کرده بود، با رایزنی های انجام شده پای مذاکره با سرخ ها برگشت.

 


 

 

۱۶:۰۰ – علی رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس از صبح امروز در جلسات حضور داشته و مذاکرات را پیش می‌برد. پس از جلسه با لک، او هم بیرون آمده و استراحت می‌کند تا احتمالا به سراغ مذاکرات بعدی برود.

 


 

۱۵:۵۵ – حامد لک در ساختمان باشگاه پرسپولیس حضور یافت و احتمالا دومین خرید این تیم خواهد بود.

 


 

 

 

۱۵:۴۵ – مذاکرات حامد لک با پرسپولیس به پایان رسید و او دقایقی قبل جلسه را ترک کرد. چهره طرفین حاکی از توافق است. لک نیز احتمالا به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

 


 

۱۵:۳۷ –  اگر عیسی آل کثیر امروز با پرسپولیس توافق نکند، احتمالا مقصد جدیدی را برای آینده خود انتخاب خواهد کرد. مذاکرات پرسپولیسی ها با او ادامه دارد و افشین پیروانی تلاش می‌کند تا نظر وی را جلب کند. اکنون آل کثیر در مذاکرات حضور ندارد و صحبت های تلفنی انجام می‌شوند اما احتمال دارد وی دوباره به محل مذاکره برگردد.

 


 

۱۵:۳۰ – طبق گفته رسول پناه، در تمرین روز گذشته پرسپولیسی ها بازیکنان به او گفته اند که رقم قراردادها طوری نباشد که در تیم اختلاف به وجود بیاید. شب گذشته نیز رسول پناه تاکید کرد که پیشنهادات به زعم او غیرمنطقی را قبول نخواهد کرد.

 


 

 

 

۱۵:۲۰ – سعید آقایی قراردادش با پرسپولیس را رسمی کرد و با پیراهن این تیم نیز عکس گرفت.

 


 

 

 

۱۵:۱۵ – بعد از اینکه آل کثیر به همراه مدیربرنامه‌هایش به دلیل عدم توافق مالی چند مرحله از میز مذاکره برخاستند، اکنون افشین پیروانی نیز وارد محل مذاکره شده است. سرپرست پرسپولیس که به عنوان مدیر نقل و انتقالات این باشگاه نیز معرفی شده، از مدیربرنامه آل کثیر خواست دقایقی او را به همراه این مهاجم تنها بگذارند و در حال صحبت با آل کثیر است تا او را برای امضای قرارداد ترغیب کند.

 


 

۱۵:۱۰ – مذاکره پرسپولیس با حامد لک آغاز شد؛ او که حضور در پرسپولیس را آرزوی دیرینه خود می‌دانست حالا در آستانه قرارداد با این تیم قرار گرفته است.

 


 

۱۵:۰۰ – عیسی آل کثیر مهاجم مورد نظر تیم پرسپولیس که در کلیات قرارداد با سرخ ها به توافق رسیده بود و بسیاری انتقالش را قطعی می‌دانستند، بر سر یک بند مالی با رسول پناه اختلاف خورد و از پای میز مذاکره بلند شد تا حضورش در این تیم در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

 


 

۱۴:۴۵ –  به گفته مدیران پرسپولیس مبلغ پیشنهادی احسان پهلوان خیلی بالا بوده و اگر قصد حضور در پرسپولیس را دارد، باید این رقم را پایین بیاورد. احسان پهلوان یکی از بازیکنان حاضر در لیست یحیی گل محمدی است.

 


 

 

 

۱۴:۳۰ – مذاکرات پرسپولیسی ها با حضور رغبتی و پیروانی انجام می‌شود. تصور می‌شد آل کثیر توافق کرده اما هنوز این خبر رسمی نیست.

 


 

۱۴:۱۵ – سعید آقایی در باشگاه پرسپولیس حضور یافت. آقایی که با سرخ ها به توافق قطعی رسیده و باید دید در باشگاه پرسپولیس چه اتفاقی برایش رخ می‌دهد.

 


 

۱۴:۰۰ – مهدی رسول پناه در میان تجمع کنندگان حضور یافت و با آن ها صحبت کرد. این صحبت طولانی که ۴۰ دقیقه به طول انجامید، آخرین بخش تجمع بود و سپس پلیس طرفداران را متفرق کرد.

 


 

۱۳:۵۵ – بازیکنانی که امروز ظهر به پرسپولیس اضافه شوند، در تمرین عصر امروز شرکت خواهند کرد تا به صورت رسمی رونمایی انجام شود.

 


 

 

 

۱۳:۴۰ – اولین صید پرسپولیسی ها از تبریز آمد؛ آقایی مدافع چپ اهل تبریز که فصل گذشته در سپاهان حضور داشت، با پیراهن سفید از جلسه خارج شد تا نخستین خرید این فصل قرمزها لقب گیرد.

 


 

۱۳:۰۰ – مذاکرات پرسپولیس با بازیکنان مورد نظر یعنی سعید آقایی و عیسی آل کثیر در محلی خارج از باشگاه پرسپولیس آغاز شده و احتمالا به زودی این مذاکرات شکل جدی تری به خود خواهد گرفت.

 


 

۱۱:۳۰ – هواداران پرسپولیس همچنان در مقابل باشگاه حضور دارند و بنرهایی نیز در اعتراض به وزارت ورزش و مدیران باشگاه پرسپولیس در دست گرفته اند.

 


 

۱۱:۰۰ – تجمع هواداران پرسپولیس در مقابل باشگاه پرسپولیس شکل گرفته است. در ابتدا پلیس تلاش کرد تا هواداران متفرق شوند اما دقایقی بعد آن ها در مقابل باشگاه گردهم جمع شدند و علیه رسول پناه شعار دادند. دقایقی بعد رضا یلوه معاون اقتصادی سرخ ها وارد ماجرا شد و تلاش داشت تا هواداران را آرام کند.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.