۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Thursday, 4 March , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹ - 21 رجب 1442
شناسه خبر : 397510
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷ |

تاکنون تصمیمی برای ورود به انتخابات آتی نگرفته‌ام

مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق به موضع گیری درباره انتخابات زودهنگام پارلمانی این کشور که قرار است، تابستان آینده برگزار شود، پرداخت.

تاکنون تصمیمی برای ورود به انتخابات آتی نگرفته‌ام
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رای الیوم، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق به موضع گیری درباره انتخابات زودهنگام پارلمانی این کشور که قرار است، تابستان آینده برگزار شود، پرداخت.

وی در اظهاراتی که تردید وی در ورود به عرصه انتخابات را نشان می دهد، افزود: تاکنون تصمیمی برای ورود به انتخابات نگرفته ام، بلکه تصمیم به عدم ورود به آن دارم؛ اما از دوستداران می خواهم که به هر حال برای آن مهیا باشند.

رهبر جریان صدر عراق، ورود به عرصه انتخابات را برای وی به مثابه سرکشیدن سم و عدم ورود به آنرا هم برایش مشکل دانست و اعلام کرد: اعتماد واقعی ما بر خداست. هنگامی که به ورود به انتخابات آتی می اندیشم، به مثابه سرکشیدن سم است و اگر تصمیم به عدم ورود علنی به آن بگیرم، به دردسر گرفتار می شوم.

وی گفت: اینبار فقط دشمن، فساد نیست که از آن پرهیز کنم بلکه کسانی هستند که به دنبال گرفتن جایگاه دینی و اعتقادی و اجتماعی عراق هستند. کسانی که حرام را مباح می شمارند و به اشاعه فساد می پردازند و با دشمن به عادی سازی روی می آورند. مهمتر از هر چیزی این است که عراق تباه نشود و کشور را به دست آنها نسپاریم. ما توان حمل سلاح را داریم اما عراق به صلح و اصلاح نیاز دارد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.