۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Thursday, 25 February , 2021
امروز : پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ - 14 رجب 1442
شناسه خبر : 397544
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳ |

پایبند نبودن به تعهد زمانی در اجرای طرح ها مسأله ساز شده است 

یاسوج- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایبند نبودن پیمانکاران به تعهد زمانی در اجرای برخی طرح های عمرانی این استان مسأله ساز شده و مشکلات متعددی را ایجاد کرده است. 

پایبند نبودن به تعهد زمانی در اجرای طرح ها مسأله ساز شده است 
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز سه شنبه در نشست شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: برخی از مسائل و مشکلات  ایجاد شده شامل فرسایشی شدن طرح های عمرانی این استان، افزایش هزینه های اجرا و تأخیر در بهره مندی مردم استان از مزایای آنهاست. 

وی افزود: نظارت همه جانبه و مستمر بر تمامی مراحل اجرای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد، کیفیت بخشی به آنها، استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و استاندارد، رعایت اصول فنی و آزمایش کردن مصالح ساختمانی در آزمایشگاه های معتبر ضروری است. 

سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: لازم است که اجرای طرح های عمرانی استان به پیمانکاران خوش سابقه،  توانمند و دارای اهلیت واگذار و در این زمینه نیز با توجه به بزرگی و حجم کار یک سطح بندی انجام شود. 

جمالی عنوان کرد: در این صورت اجرای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد با مشکل خاصی مواجه نشده و با کیفیت مطلوب در مدت زمان تعهد شده نیز تکمیل و به بهره برداری می رسند.

وی ابراز داشت: پیشنهادها و راهکارهای لازم برای رفع معایب، نواقص و ایرادهای طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به طور مستند از سوی دستگاه های مجری و نظارتی استان ارائه شود.  

۱۸ طرح عمرانی شهرستان های گچساران و باشت در زمینه های مختلف که مشکلات و نواقص آنها پس از بازدیدهای میدانی اعضای کارگروه نظارت شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد مستندسازی شده بود در این نشست بررسی و تصمیم های لازم برای رفع معایب و ایرادهای آنها گرفته شد. 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.