ورود «اسلب» به بازار صادراتی فولاد هرمزگان جنوب

به گزارش دنیای معدن، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۱ میزان درآمد عملیاتی خود را که حاصل از فروش محصولات بود، طی دوره یک ‎ماهه برابر با یک هزار و ۷۴۸ میلیارد تومان شناسایی کرد.

مجموع درآمد های تجمیعی این شرکت فولادی طی ۳ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۴ هزار و ۸۷۹ میلیارد تومان بود، این درآمد حاصل شده از فروش «اسلب، بریکت، آهک و آهن اسفنجی» تشکیل شد.

“هرمز” درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رساند مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی بود.

بیشتر بخوانید: اختصاص بیشترین فروش بورس کالا به سه شرکت فولادی

درآمد فولاد هرمزگان جنوب خردادماه ۱۴۰۱

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه ۲۳ درصد افزایش درآمد را نسبت به ماه گذشته مشاهده کرد، میزان درآمدی که از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آمد برابر با یک هزار و ۲۸۱ میلیارد تومان بود.

مجموع درآمد صادراتی “هرمز” از ابتدای سال مالی تاکنون بالغ بر با ۲ هزار و ۵۲۲ میلیارد تومان شناسایی شد.

درآمدزاترین محصول فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه سال جاری مربوط به محصول «اسلب» با یک هزار و ۲۸۱ میلیارد تومان بود که در بازار خارج از کشور صورت گرفت.

درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد در برگیرنده ی ۷۳ درصد از کل درآمد ها بود و مابقی درآمد ماهانه این شرکت فولادی در بازار داخل کشور به دست آمد، محصولاتی که در بازار داخل کشور به فروش رسید شامل «اسلب، آهن اسفنجی و آهک» می شود.

نرخ فروش محصول «اسلب» در بازار خارج از کشور ۱۶ میلیون ۱۳۰ هزار تومان در ازای هر تن به ثبت رسید، نرخ فروش این محصول در بازار داخل کشور ۴ درصد بالاتر معامله می شد.

مقدار فروش محصولات شرکت “هرمز”

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان خردادماه سال جاری ۱۰۸ هزار و ۵۲۵ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده ای از این مقدار فروش در اختیار فروش محصول «اسلب (صادراتی)» با ۷۹ هزار و ۴۶۸ تن بود، فولاد هرمزگان جنوب طی ۳ ماه گذشته از سال مالی موفق به فروش ۳۱۵ هزار و ۳۷۳ تن از محصولات خود شد.

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در خردادماه توانست ۱۰۷ هزار و ۷۷ تن محصول تولید کند که ۹۵ هزار و ۹۴۲ تن از مقدار تولید ماهانه مربوط به «اسلب» بود، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز ۴۲۸ هزار و ۸۷۶ تن تولید ماهانه محصول داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.