دسته: اقتصاد

پرت و پلا/ داستان انتخابات/ از ساعت ۶ چه اتفاقاتی افتاد/ ورق چگونه برگشت؟/ جریان استوری تاریخی اجگردون چه بود؟

همه تسلیم شده بودند و احتمالا خود او هم. او که به فکر عمیق فرو رفته بود و همه چیز را از دست رفته می دید به راننده اش سر میدان امام گفت "دور زدن را ول کن برو سمت خانه".

اسفند ۱۳, ۱۴۰۲ - 08:03 ادامه مطلب

مهندسین در صنعت نفت اینطور کار میکنن+ فیلم

این فیلم رو ببینید و بدانید مهندسین صنعت نفت از اون مهندسای پشت میز نشین نیستن و شبانه روز در مناطق عملیاتی در حال کار و تلاش هستند و نفت آنلاین در روز مهندس به همه این عزیزان متخصص و کاردان خداقوت ویژه می گوید.این فیلم آرشیوی عملیات کیسینگ در یک دکل حفاری را نشان می دهد.

اسفند ۷, ۱۴۰۲ - 09:32 ادامه مطلب
پیش‌بینی افزایش ۱۰۰ میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

پیش‌بینی افزایش ۱۰۰ میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

مدیر مرکز راهبری شبکه گاز کشور (مرکز دیسپچینگ) با اشاره به استقرار یک جبهه هوای سرد از امروز و ورود دو سامانه بارشی به کشور از سمت غرب گفت: پیش‌بینی می‌شود مصرف گاز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده طی هفته جاری افزایش ۱۰۰ میلیون مترمکعبی را تجربه کند.

اسفند ۶, ۱۴۰۲ - 21:31 ادامه مطلب
چراغ سبز پاکستان برای تکمیل پروژه مشترک گازی با ایران

چراغ سبز پاکستان برای تکمیل پروژه مشترک گازی با ایران

وزارت نفت پاکستان تکمیل پروژه مشترک گازی با ایران را سبب تقویت امنیت انرژی آن کشور دانست و اعلام کرد که کمیته انرژی در کابینه دولت پاکستان با طرح احداث خط لوله ۸۰ کیلومتری از «بندر گوادر» تا مرز مشترک با ایران موافقت کرده است.

اسفند ۵, ۱۴۰۲ - 21:32 ادامه مطلب
نفت آنلاین شور و شوق انتخاباتی را در صنعت نفت کشور ایجاد کرد

نفت آنلاین شور و شوق انتخاباتی را در صنعت نفت کشور ایجاد کرد

 پس از انتشار لیست اسامی نامزدهای نفتی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نفت آنلاین، این مطلب بازتاب گسترده ای در صنعت نفت سراسر کشور داشت و همچنان سایر نامزدهای نفتی در حال ارسال مشخصات خود به این رسانه خبری جهت درج در لیست هستند.

اسفند ۵, ۱۴۰۲ - 09:32 ادامه مطلب