۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Saturday, 31 July , 2021
امروز : شنبه, ۹ مرداد , ۱۴۰۰ - 22 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 189635
  پرینت تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۲ |

انتقاد بلوطی از زینل زاده به خاطر نامه تشکرآمیز

لازم به ذکر است که در طول سه سال گذشته مصوبات زیادی حاصل خروجی جلسات شورا بوده که از مهمترین آنها میتوان به انتخاب شایسته و به جای جنابعالی به عنوان شهردار شهر دوگنبدان نام برد که بی شک دوستان از قلم افتاده (آقایان محموداسدپور، مهندس فرزاد حیدری، مهندس منوچهر ناصح فرد) نقش بسزایی در این مهم ایفا نمودند.

زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

426303069_12123عضو شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان گچساران، در نامه ای به زینل زاده شهردار، نسبت به اتفاقات این روزهای مدیریت شهری موضع گرفته است. متن نامه کیانوش بلوطی به این شرح است؛

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس زینل زاده شهردار محترم شهر دوگنبدان

با سلام و دعای خیر

مرقومه حضرتعالی در ارتباط با مصوبه اخیر شورا(تقسیط عوارض پتروشیمی) و تشکر از شش عضو شورای شهر دوگنبدان بازتاب فراوانی در رسانه های محلی داشت.

جا داشت که اگر نیازی به قدردانی از طرف آن مقام مسئول احساس میشد، به حرمت حضور کلیه اعضای شورا حاضر در آن جلسه و فارغ از نظر مثبت یا منفی که حاصل  دیدگاه کارشناسی یا اجتماعی هر یک از اعضا به صورت محرمانه می باشد، تشکری همگانی می شد.

لازم به ذکر است که در طول سه سال گذشته مصوبات زیادی حاصل خروجی جلسات شورا بوده که از مهمترین آنها میتوان به انتخاب شایسته و به جای جنابعالی به عنوان شهردار شهر دوگنبدان نام برد که بی شک دوستان از قلم افتاده (آقایان محموداسدپور، مهندس فرزاد حیدری، مهندس منصور ناصح فرد) نقش بسزایی در این مهم ایفا نمودند.

در پایان آرزوی توفیق روز افزون برای مجموعه شهرداری، شورای شهر و راهی سراسر هموار برای آبادانی شهر از خداوند منان مسئلت دارم.

کیانوش بلوطی

رئیس شورای اسلامی شهرستان گچساران

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
 1. همشهری :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  بلوطی اینم یه بازی رسانه ایه که به کمک بهنام عکاشه را انداختی اگر به فکر دوستانت بودی رای نمیدادی تا الان نخوای ازشون دفاع کنی .کار آنها هیچ گونه دفاعی نداره .تو به سرد و به گرم میزنی .موضع خودت را شفاف کن .

 2. باوی گوشه ای در سرای همایون :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  با سلام
  تحلیلی که این حقیر در ارتباط با وضعیت شورا و این مصوبه دارم بدین شکل است.
  شورای کنونی به دو گروه شش و سه نفره تقسیم شده است.
  گروه اول شامل اسدپور,بلوطی,ناصح فرد,حیدری,قشقایی و خانم رضایی هستند و گروه دوم شامل شکوهی,اکبری(مرحوم خان پایه)و بخشایی.
  از روز اول و برای انتخاب شهردار گروه دوم تمایلی به جناب زینل زاده نداشتندو رای منفی در روز انتخاب ایشان در سبد انداختندو پس از آن روز همواره بدنبال راهی برای عزل شهردار بودند.جلسات شبانه و رفت و آمدهای مداوم و در این اواخر فشار زیاد به جناب دکتر تاجگردون و حتی تغییر موضع در صف بندی سیاسی در انتخابات مجلس دلیلی بسیار بزرگتر از خوب بودن تاجگردون داشت و آن سودای شهردار شدن بود.
  و اما این مصوبه درست در زمان استیصال شهردار و خالی شدن جیب شهرداری و عدم پرداخت چندین ماه حقوق پرسنل و…بود.
  در این بین گروه سه نفر تنها راه برای رسیدن به هدف را در ایجاد یک دو قطبی میدید.رای گروه دوم به مصوبه نه از باب حمایت از شهردار بود که اتفاقا این سه نفر بدنبال راهی برای رفتن شهردار بودند.رای آقایان شکوهی و اکبر و بخشایی زمانی به تقسیط عوارض مثبت شد که فهمیدند گروه شش نفره تقریبا(به جز مهندس قشقایی) رای منفی به مصوبه میدهند.ذهنیت گروه سه نفره عدم رای آوری مصوبه و استعفای شهردار و نشان دادن یک چهره مثبت از خود بود.و پس از استعفای شهردار احتمالا وارد بازی شدن جناب تاجگردون در جهت حمایت از ایشان و بدست آوردن کرسی شهرداری بود.
  اما بر خلاف انتظارشان رای مهندس بلوطی و خانم رضایی در دقیقه نود به تقسیط مثبت شد و گروه سه نفره آچمز شده و باز هم در باتلاق شش نفر و حرکت استراتژیک گروه مقابل گرفتار شدند.
  نامه بالا احتمالا از دل پر خون مهندس بلوطی حکایت دارد.جاییکه با وجود رای مثبت و نجات شهردار,بی حرمتی به شورا را هم نپسندیده و نقش یک لیدر را در این حرکت بازی کرده و در واقع خشم همان گروه شش نفره را از خود بروز داده.
  در هر حال سیاست دنیای عجیبی است و گاهی انسان باید از خود بگذرد تا تیر مخالف بر پیکره یک گروه و مجموعه ننشیند.
  پختگی سیاسی در این حرکت درسی بسیار جالب برای بنده بود.
  در هر صورت شهردار خوب است اما تند خو.
  من الله توفیق

 3. غریبه آشنا :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  واقعا متاسفم.نباید نسبت به آقایان کم لطفی میشد.اینها به هر شکل چه بخواهیم و چه نخواهیم سرمایه های اجتماعیه شهر هستند

 4. اصلاحاتی :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  تمایلی اصلا به اعضای شورا ندارم.شهردار انسانی تند و افراطی و خودخواه هست.نامه سراسر توهین شهردار نشان از …..
  با این حال که تمایلی به شورا ندارم ولی امیدوار شدم بهشون.بالاخره شهردار با این نامه به نظرم فهمیده چه نامه غرض ورزانه ای نوشته که به این شکل جواب گرفت.آقای شهردار اینقدر خودخواه نباش.درود بر دوستان از قلم افتاده

 5. شهروند :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  سلام
  جناب مهندس بلوطی
  خود کرده را تدبیر نیس

 6. حسن زاده :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  ناشناس اولا اگر میدونی اسدپور رای نمیاره چطوری داری میسوزی خودت را ناشناس معرفی کردی ولی شناخته شده هستی اصلا جملات تورا چند بار واضحا نزد چند نفر گفته بودی دستت رو شد البته خیلی بهت فشار اومده

  • کارگر فقیر :
   ۱۷ مرداد ۹۵

   اولا چرا خودت با اسم جعلی نظر دادی. انگار در جعل عنوان تبحر خاص داشتی

 7. کارگر فقیر :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  مخالفت با تقسیط بدهی پتروشیمی تنها کارشکنی این افراد نبود. اینها مدتهاست از هر اهرمی برای ضربه به شهردار استفاده میکنن. در جلسه آخر هم این سه نفر در مقابل وجدان بیدار شش نفر دیگر شکست خوردند. کجا دیدید حق کارگر بدبخت شهرداری داده نشه تا هدف نادرست عده ای در شورا برآرده شه. این مسئله ناگفته های زیادی دارده که اگر به مردم برسد اجازه کار به این آقایان رو نخواهند داد. برای اینها پیشرفت شهر مهم نیست. مهم خواسته های شخصی است. تشکر از کسی میشود که فکر و قلمش برای خدمت به مردم و پیشرفت شهرش باشد نه تحریک کارگر بیچاره و شرمندگی اش جلوی خانواده. چرا تا الان یکی از این سه نفر در مورد علت مخالفتشان مصاحبه ندادن. منتظریم بشنویم

 8. صادق :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  بابا موضع مهندس بلوطی معلومه شهردار فامیلشه بهر قیمتی میخواهد نگهش داره.

 9. شهردار شناس :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  شهرداد رو همین ۳ نفر و بلوطی و خانم رضایی و قشقایی شهردار کردن.وگرنه باید با اومدن دولت روحانی بساطش رو تو یاسوج جمع میکرد و برفت جغرافی درس بده.من میدونم که شهردار از اول اون ۳ نفر(شکوهی و بخشایی و مرحوم خوانپایه) مخالفش بودن.حالا اومده چسبیده به مخالفینش.این نمک نشناسی نیست.با…… و نهایت کم لطفی با این ۶ نفر برخورد میکنه.این کار واقعا انسانی نیست.آقای شهردار با معرفت باش.

 10. دوست :
  ۱۷ مرداد ۹۵

  شهردارماندنی است وشورا مصمم به استیضاح نیست. حالا بعضی منتظرند ببینند شهردار چقدرمقاومت دارد ومیماند. عده ای خواب شهرداری رامیبینندولی نتیجه نداره. 😜

 11. کیامرثی :
  ۱۸ مرداد ۹۵

  خدایی یه سوال دارم. مگه تو شهرداری و شورا خودکار پیدا نمیشه که رو کاغذ برای هم نامه بنویسن. په هر کی میخواد چیزی بنویسه میزنش رو سایت. آقا به هم نامه بدین. این دیگه چه جورشه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.