۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 29 September , 2022
امروز : پنج شنبه, ۷ مهر , ۱۴۰۱ - 4 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 405109
  پرینت تاریخ انتشار : 27 بهمن 1400 - 13:42 |

برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه/توصیه و بی‌قانونی نمی‌پذیریم

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری جلسه روز پنجشنبه هیات رئیسه برای بررسی شرایط همکاری یا عزل رئیس فدراسیون فوتبال: طبق اساسنامه پیش می رویم و هیچ کاری هم به نامه و فشارها نداریم.

برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه/توصیه و بی‌قانونی نمی‌پذیریم
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرنگار مهر، درخواست برخی اعضای هیات رئیسه برای برگزاری جلسه با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و تصمیم گیری در مورد عزل او به نشست روز پنجشنبه ختم شد که قرار است با حضور اعضای مخالف هیات رئیسه و شهاب الدین عزیزی خادم در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار شود.

این اتفاق در حالی رقم خواهد خود که گفته می شود بین اعضای هیات رئیسه برای انتخاب سرپرست فدراسیون هم اختلاف نظر وجود دارد و هنوز برکناری عزیزی خادم قطعی نشده، اختلاف بین مخالفانش برای سرپرست شدن بالا گرفته است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید دارد که جلسه فردا طبق اساسنامه برگزار خواهد شد و تمامی موارد مد نظر لحاظ خواهد شد.

حسن کامرانی فر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص برگزاری جلسه فردا صبح هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل یا ادامه فعالیت شهاب الدین عزیزی خادم در قامت ریاست فدراسیون گفت: اساسنامه فدراسیون فوتبال ملاک اصلی و اجرایی ما برای تک تک اتفاقات خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، مبنی بر اینکه آیا فشاری از دو جناح برای لغو یا برگزاری جلسه روی او وجود دارد، تاکید کرد: ما تشکیل جلسه می‌دهیم و به هیچ وجه توجهی به مسائل حاشیه‌ای و پیرامونی نداریم. همه چیز شفاف بوده و خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: به خاطر نامه از سوی هر کس جلسه‌ای که از قبل تعیین شده لغو یا برگزار نمی‌شود. خودمان تاریخ را معین کردیم و طبق اساسنامه هم عمل می‌کنیم. کاری به دیگر ماجراها نداریم. نه توصیه می‌پذیرم و نه بی قانونی می‌کنم.

وی در خصوص اینکه برآیند او از جلسه فردای هیأت رئیسه چیست، گفت: اجازه دهید در این باره حرفی نزنم. موضع کلی من این است که در شرایط کنونی فدراسیون چیزی بهتر از آرامش و موفقیت نمی‌تواند به تیم ملی کشور و جامعه فوتبال کمک کند. دوشادوش هم باید حرکت کنیم تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

کامرانی فر با اشاره به برنامه‌ریزی برای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال ایران گفت: برای تک تک این مسائل برنامه‌ریزی کرده ایم ولی با توجه به اهمیت جلسه روز پنجشنبه در هفته آینده به آن خواهیم پرداخت. صحبت‌های بسیار خوب و مفصلی برای تداوم تقویت این تیم‌ها در نظر گرفته شده که به موقع درباره آن صحبت خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.