۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
Friday, 20 May , 2022
امروز : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ - 19 شوال 1443
شناسه خبر : 406162
  پرینت تاریخ انتشار : 30 فروردین 1401 - 7:42 |

چرا پاداش و حقوق اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال منتشر نمی‌شود؟

«شفاف‌سازی» حلقه مفقوده بسیاری از بخش‌های ورزش و به ویژه فوتبال ایران است که همواره مطالبه شده اما در فدراسیون فوتبال این اتفاق فقط برای رئیس افتاده و هیات رئیسه در امان هستند!

چرا پاداش و حقوق اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال منتشر نمی‌شود؟
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران که باید در بهترین و آرام‌ترین روزهایش باشد تا بتواند تیم ملی را برای حضور در بزرگترین رویداد این رشته در جهان آماده کند، بی‌ثبات‌ترین و آشفته‌ترین روزهای خود را سپری می‌کند و برای پرداخت هزینه‌های ابتدایی روزانه‌اش هم به مشکل خورده است.

صعود شیرین و مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی با اتفاقاتی که در مشهد رخ داد زیر سایه قرار گرفت تا اعضای هیات رئیسه‌ای که از عزل رئیس فدراسیون حس پیروزمندان یک نبرد را داشتند وادار به سکوت شوند و هیچکدام شهامت پذیرفتن مسئولیت حتی بخش کوچکی از این اتفاقات را نداشته باشند.

در این که ریاست شهاب الدین عزیزی خادم بر فدراسیون فوتبال بدون ایراد و اشکال نبود شکی وجود ندارد اما مگر رئیس فدراسیون در تصمیمات و اتفاقاتی که در فدراسیون افتاد تنها بود که باید به تنهایی پاسخگو باشد؟

پرسش واضح و مشخص در این مورد این است که نقش اعضای هیات رئیسه در اتفاقات یکسال اخیر فدراسیون فوتبال چیست؟ آیا آنها در موفقیت های رقم خورده سهیم بوده اند یا خیر؟ در ناکامی ها و اتفاقات ناخوشایندی که رخ داده چطور؟

اعضای هیات رئیسه در مدتی که عزیزی خادم به زعم آنها مرتکب اشتباه و اقدامات غیرقانونی می شد کجا بودند و چرا صدایشان در نمی آمد؟ فقط زمانی که ماجرای برکناری رئیس کلید خورد همه سینه ستبر کردند و ژست مردان پیروز را گرفتند و هر روز مصاحبه کردند!

«شفاف سازی» یکی از حلقه های مفقوده ورزش و فوتبال ایران است که همواره مورد مطالبه مردم و رسانه ها بوده اما ظاهرا در فدراسیون فوتبال این شفاف سازی فقط در مورد رئیس اتفاق افتاده و اعضای هیات رئیسه که در همه موارد شریک رئیس بوده‌اند در امان هستند؟

بعد از اعلام میزان حقوق و پاداش هایی که عزیزی خادم به خاطر حضور یکساله اش در فدراسیون فوتبال، پرسش این است که چرا میزان حقوق و پاداش‌های دریافتی اعضای هیات رئیسه منتشر و اعلام نمی شود؟ اعضایی که مسئولیت های مختلف فدراسیون را بین خودشان تقسیم کردند و در اکثر سفرها حضور داشتند و بعد از بازیهای تیم ملی در بحرین پاداش هم دریافت کردند و در بقیه موارد هم بی نصیب نبودند.

اگر قرار است شفاف سازی شود باید در مورد اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم صورت بگیرد چرا که آنها جزوی از بدنه فدراسیون هستند و باید در جریان جزئیات تصمیمات و اتفاقات رخ داده در این فدراسیون قرار داشتند. وقتی فقط در مورد حقوق و پاداش های رئیس شفاف سازی می شود، مشخص است که این شفاف سازی ها جناحی و مصلحتی است.

اعضای مجمع فدراسیون فوتبال که مهمترین و اصلی ترین رکن برای تصمیم گیری در مورد این رشته و آینده فدراسیون هستند باید در این مورد هم سوالات خود را مطرح کنند و در مجمع روز ۱۰ خرداد همه ابهامات را شفاف کنند و بهترین تصمیم را برای آینده فدراسیون بگیرند.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.