۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Tuesday, 28 June , 2022
امروز : سه شنبه, ۷ تیر , ۱۴۰۱ - 29 ذو القعدة 1443
شناسه خبر : 406834
  پرینت تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1401 - 23:24 |

بازدید مشاور وزیر و نایب رئیس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر سعیدی بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فولاد اکسین

دکتر مصطفی لو مشاور وزیر و نایب رئیس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری: قطعاً شور و اشتیاقی که در فولاداکسین خوزستان هست را طی گزارشی به وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه خواهیم داد.
بازدید مشاور وزیر و نایب رئیس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر سعیدی بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فولاد اکسین
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه دکتر مصطفی لو مشاور وزیر و نایب رئیس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر سعیدی بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور ضمن حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان و برگزاری جلسه با حضور رئیس هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت از خط تولید نیز بازدید کردند.

در این جلسه که پس از تلاوت قرآن کریم آغاز شد، معاونین و مدیران با معرفی خود گزارشی از وضعیت شرکت ارائه و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

مهندس محمدی رئیس هیأت مدیره شرکت نیز ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از حضور بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ایراد سخن پرداخت، وی گفت: خوشبتخانه مجموعه فولاد اکسین خوزستان به بلوغ فکری رسیده و با درایت و راهبری خوبی که در اردیبهشت ماه سال جاری از سوی معاونین شرکت صورت گرفت، خدشه ای بر تولید وارد نشد و با همدلی و همبستگی تک تک کارکنان رکورد خوبی در تولید به ثبت رسید.

وی افزود، اعضاء هیأت مدیره نیز در این مدت همواره در حد توان خود تلاش کردند تا زمینه را برای برقراری تولید مهیا نمایند و در کنار کارکنان مجموعه حضور داشته اند.

رئیس هیأت مدیره انسجام و تعهد سازمانی کارکنان این شرکت را یکی از موارد مهم در برقراری تولید دانشت و گفت، موضوع حائز اهمیت تعیین و تکلیف مدیریت شرکت می باشد که طی جلساتی که در این باره با سهامداران محترم داشته ایم و انشاالله به حضور شما این مسئله نیز به زودی حل خواهد شد.

دکتر مصطفی لو مشاور وزیر و نایب رئیس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان این شرکت که اجازه نداند موضوعات برون سازمانی خللی در روند تولید ایجاد کند، بیان کرد؛ خوشبختانه امروز فرصتی شد تا از نزدیک شاهد پویایی این مجموعه تولیدی باشیم و باتوجه به گزارشات ارائه شده از سوی معاونین و مدیران و ثبت رکورد تولید در اردیبهشت ماه سال جاری این شرکت در وضعیت مطلوبی قراردارد.

دکتر مصطفی لو افزود: تلاش های وافری در مجموعه وزارت تعاون و صندوق بازنشستگی کشوری برای ترمیم بدنه مدیریتی شرکت فولاد اکسین با استفاده از ظرفیتهای نخبگانی صنعت و دانشگاه در حال انجام است تا یاریگر همکاران خدوم این شرکت در نیل به قله‌های پیشرفت، آنگونه که شایسته هموطنان عزیز خوزستان است، باشد.

مشاور وزیر و نایب ریس هیت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری گفت، از یکایک کارکنان این شرکت که در نبود مدیر عامل موفق به ثبت رکورد تولید شدند، تقدیر و تشکر نمود.

وی در پایان گفت، این صنعت متعلق به قشر عزیز بازنشسته است لذا باید در نگهداشت و حمایت از آن کوشا باشیم و باید آن را به نسل بعد منتقل کنیم

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.