۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 18 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ - 21 محرم 1444
شناسه خبر : 408779
  پرینت تاریخ انتشار : 21 تیر 1401 - 4:09 |
معاون هماهنگی امور اقتصاد استانداری خوزستان:

نیروگاه برق ۲۰۰ مگاواتی در خوزستان ساخته می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: اقدامات اولیه ساخت یک نیروگاه برق ۲۰۰‌مگاواتی در استان انجام گرفته است.
نیروگاه برق ۲۰۰ مگاواتی در خوزستان ساخته می شود
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
آقا رضا فتوحی شنبه در نشست جذب و حمایت سرمایه گذاری خوزستان در سرسرای استانداری بیان کرد: بایدبه سمت جذب سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در زمینه تولید برقحرکت کنیم چرا که  تولید برق در استان با توجه به نیاز مبرم استان بسیار مهم است.
وی گفت: اقدامات اولیه برای سرمایه گذاری جهت ساخت این نیروگاه انجام گرفته و در هفته آینده قرارداد ساخت این نیروگاه منعقد می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان یکی از بخش های مهم در بحث سرمایه گذاری را بخش گردشگری بیان کرد و افزود: می توان در شهرستان هایی که رودخانه و ساحل دارند سرمایه گذار گردشگری را جذب کرد و اقدامات موثری برای میزبانی از مسافران فراهم نمود.
فتوحی ادامه داد: به عنوان مثال در شهرستان هندیجان می توان یک‌پارک آبی ساخت و یا در شهرستان‌ماهشهر می توان سرمایه گذاری در بخش خدمات و صنایع پایین دست را داشته باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان بیان کرد: خوزستان در بخش میراث فرهنگی بسیار ظرفیت دارد و جذب سرمایه گذار در این بخش باید قدرت بگیرد و مدیران همراهی کنند تا سرمایه گذاری در استان بیشتر شود.
منبع: ایرنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.