۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 409340
  پرینت تاریخ انتشار : 02 خرداد 1400 - 4:42 |

دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با معاون وزیر راه و شهرسازی

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.
دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با معاون وزیر راه و شهرسازی
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
امین ابراهیمی مدیرعامل یکم خردادماه ۱۴۰۰ به همراه مرتضی پورعبدی مدیر حمل و نقل صنعتی  و علی قبادی مدیرعامل شرکت چندوجهی فولاد لجستیک در دفتر راه‌ آهن جمهوری اسلامی ایران با سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌ آهن دیدار کردند.
در این دیدار که مرتضی جعفری معاون بازرگانی و بهره‌برداری راه‌آهن کشور نیز حضور داشت، رسولی به همکاری دیرینه راه‌آهن با شرکت فولاد خوزستان اشاره کرد و افزود: حمل‌ و نقل ریلی یکی از امن‌ترین راه های مواصلاتی کشور به شمار می‌آید. افتخار داریم که پیشینه‌ی همکاری راه‌آهن کشور با شرکت فولاد خوزستان به چهار دهه پیش برمی‌گردد. در این مدت همکاری نزدیک و تبادل اطلاعات میان متخصصان شرکت فولاد خوزستان و همکاران راه‌آهن باعث توسعه و سهولت در بارگیری و تخلیه مواد مورد نیاز شرکت فولاد خوزستان شده است.
امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ضمن تشکر از همکاری صمیمانه‌ی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت‌:  فولاد خوزستان یکی از شرکت‌های صادرات‌ محور است، از طرفی حمل‌‌و‌نقل مواد اولیه و صادرات از طریق راه‌آهن ایمن‌تر و به صرفه‌تر است.
ابراهیمی در ادامه گفت: همکاری شرکت فولاد خوزستان و راه‌آهن فقط به حمل‌ونقل محدود نیست و تبادل اطلاعات و تخصص در کنار استفاده از تجربه‌های موفق نیز در دستور کار است. بارگیری ریلی، حمل، ورود و تخلیه به موقع سنگ آهن منجر به پایداری تولید می‌شود. انتطار داریم، شرکت راه‌آهن نسبت به ایجاد قطار باری برنامه‌ای و کاهش هزینه‌های حمل‌و‌نقل ریلی همکاری کند.
مدیرعامل راه‌آهن کشور ضمن تایید به ادامه‌ی همکاری مستمر و صمیمانه با فولاد خوزستان گفت: برای اجرایی نمودن خواسته‌های فولاد خوزستان کارگروهی با مسئولیت معاون بازرگانی و بهره‌برداری تشکیل می‌شود.
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.