۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 409742
  پرینت تاریخ انتشار : 01 مرداد 1401 - 4:41 |
سرپرست راه و شهرسازی خوزستان:

موانع پروژه های مسکن ملی خوزستان پیگیری می شود

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: موانع پروژه های مسکن ملی استان خوزستان پیگیری و رفع خواهد شد.
موانع پروژه های مسکن ملی خوزستان پیگیری می شود
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

داریوش حسینی روز جمعه در حاشیه بازدید میدانی از پروژه‌ نهضت ملی مسکن دزفول افزود: طبق بازدیدهای صورت گرفته، پیشرفت فیزیکی و کیفیت مصالح به کار رفته در ۲ پروژه مسکن ملی مناطق مهرشهر و زیبا شهر دزفول رضایت بخش هستند.

وی با بیان اینکه پیمانکاران با سرعت خوبی در حال اجرای پروژه ها هستند گفت: موانع موجود در انجام پروژه در استان را پیگیری و رفع خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: تسهیلات بانکی در شهرها بر اساس جمعیت متفاوت است که این تسهیلات در دزفول برای هر واحد سه میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

فرماندار دزفول نیز با ارائه گزارشی از وضعیت فعلی پروژه نهضت ملی مسکن و بیان نقاط ضعف موجود گفت: پس از بازدید از پروژه‌های مسکن مهر و ملی کوی مهر شهر و زیبا شهر مقرر شد تسهیلات مورد نیاز که از سال ۹۱ دچار مشکل شدند، آزاد سازی شوند.

علی فرهمندپور افزود: درصورت آزادسازی تسهیلات، تا رفع کامل مشکل به طور جدی پیگیر هستیم .

فرماندار ویژه شهرستان دزفول همچنین هنگام بازدید از جاده بن جعفر نیز گفت: ایمن سازی و تعمیر سه جاده میانرود-صفی آباد، شوشتر و بن جعفر نیز از دیگر مطالبات مردم است که امروز با بازدید میدانی از این پروژه‌ها گزارشی از وضعیت‌شان به مدیرکل راه و شهرسازی داده شد که خوشبختانه قول پیگیری موضوعات مطرح شده را دادند.

وی ادامه داد: برای به ثمر نشستن تصمیمات امروز و پیگیری مثمر ثمر در خصوص پروژه مسکن ملی دزفول و سایر پروژه‌های راه و شهرسازی فردا در جلسه شورای مسکن استان حضور خواهم یافت.

وی ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان نسبت به پروژه‌های راه و شهرسازی دزفول به ویژه نهضت ملی مسکن افزود: پروژه‌های راه و شهرسازی به ویژه نهضت ملی مسکن جز مطالبات مهم مردم است که مرتبا پیگیر آن‌ها هستیم تا با سرعت بیشتری به سرانجام برسند.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول و سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از پروژه سالن ورزشی منطقه کوی مدرس که از محل اعتبارات بازآفرینی شهری در حال ساخت است نیز بازدید کردند.

 

منبع: ایرنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.