۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 410143
  پرینت تاریخ انتشار : 05 مرداد 1401 - 5:50 |

جلسه پیگیری و وصول تخفیفات و عوارض بافت های فرسوده در سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز

سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: سازمان در صدد فراهم کردن بسته تشویقی برای جلب مشارکت مردم و سرمایه گذاران و همچنین سازندگان و انبوه سازان در محله های واقع در بافت فرسوده و ناکارآمد می باشد.
جلسه پیگیری و وصول تخفیفات و عوارض بافت های فرسوده در سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

جلسه ای روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ با حضور صادق کهوازی سرپرست بهسازی و نوسازی و روسای ادارهای درامد و ذی حسابی شهرداری اهواز و همچنین کارشناس بافت فرسوده و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان در محل سازمان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه گفت: وصول تخفیفات و عوارض بافت های فرسوده حق شهروندان اهوازی است که فقط با همکاری و پیگیری می توان به آن دست یافت.

وی افزود : در حقیقت شهرداری و اداره راه و شهرسازی متولیان اصلی طرح های نوسازی و بهسازی شهری و ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی به شمار می آیند که می توانند با همکاری و هم فکری هم افزایی خوبی ایجاد کنند.

کهوازی اظهار کرد: سازمان در صدد فراهم کردن بسته تشویقی برای جلب مشارکت مردم و سرمایه گذاران و همچنین سازندگان و انبوه سازان در محله های واقع در بافت فرسوده و نا کار آمد می باشد.

در پایان نیز مقرر شد شهرداری اهواز و اداره راه و شهرسازی در پیگیری و وصول تخفیفات عوارض بافت های فرسوده و ناکارآمد همکاری لازم را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.