۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 410214
  پرینت تاریخ انتشار : 06 مرداد 1401 - 6:47 |

جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری کلانشهر اهواز

سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: طرح تفضیلی و سند دار کردن خانه های واقع در بافت فرسوده و حاشیه شهر مهمترین اقداماتی است که انشاالله بتوانیم با کمک ستاد بازآفرینی شهری و دفاتر تسهیل گیری گام موثری در این خصوص برداریم.
جلسه سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری کلانشهر اهواز
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
جلسه ای روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ با حضور صادق کهوازی سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی و مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری اهواز با موضوع بحث و تبادل نظر و هم افزایی در ضمینه بافت های فرسوده و حاشیه نشینی در محل سازمان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهر داری اهواز ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه گفت : با تو جه به اینکه  کلانشهر اهواز بیشترین بافت فرسوده و مناطق حاشیه نشین در کشور را دارا می باشد اما هنوز هیچ اقدام موثری برای بهسازی و ساماندهی این مناطق انجام نشده است .

وی افزود : طرح تفضیلی و سند دار کردن خانه های بدون سند واقع در بافت فرسوده و حاشیه شهر مهمترین اقداماتی است که انشاالله بتوانیم با همکاری ستاد  بازآفرینی شهری اهواز و همکاری و هم افزایی دفاتر تسهیل گری گام موثری برای این مناطق کم برخوردار برداریم.

در پایان نیز مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیل گری نیز ضمن استقبال از چنین جلسه پرباری گزارشی از عملکرد دفاتر خود ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.