۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 410601
  پرینت تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401 - 5:16 |
نماینده اهواز در مجلس:

۱۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های فاقد ردیف بودجه‌ای در اهواز اختصاص یافت

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با استفاده از ظرفیت کمیسیون تلفیق مجلس، اعتباری بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه که تاکنون ردیف بودجه نداشتند تصویب شد.
۱۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های فاقد ردیف بودجه‌ای در اهواز اختصاص یافت
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
مجتبی یوسفی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در آخرین جلسات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، درخواست تامین بودجه برای پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه داشتیم که ریاست کمیسیون با بخشی از آن موافقت و یک هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال برای پروژه‌ها اختصاص پیدا کرد.
وی به تشریح جزییات این بودجه پرداخت و افزود: ۳٠٠ میلیارد ریال برای احداث بیمارستان‌های جایگزین آموزشی رازی، گلستان و اطفال اهواز اختصاص یافت.
نماینده مردم اهواز در مجلس ادامه‌ داد: برای احداث بیمارستان‌های حمیدیه و باوی، دستور تخصیص اعتبار ۱۵٠ میلیارد ریالی صادر و محل ردیف بودجه آن مشخص شد.
یوسفی همچنین از اختصاص ۲٠٠میلیارد ریال برای احداث سالن ۴۵٠٠نفری اهواز خبرداد و گفت: برای ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر اهواز، ویس، ملاثانی، شیبان، حمیدیه و کوت عبدالله نیز، ۷۲٠میلیارد ریال اعتبار تصویب شد.
وی با بیان اینکه ۸۰ میلیارد ریال جهت تامین فضاهای آموزشی و کمک آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز در نظر گرفته شد، از تخصیص اعتباری بالغ بر ۱۶٠میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز محوطه سازی این دانشگاه خبرداد.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس در پایان تاکید کرد: حضور در کمیسیون تلفیق یک مزیت است و می توان با استفاده از ظرفیت این کمیسیون برای ایجاد ردیف‌های مختلف در بودجه جهت اختصاص به پروژه های حوزه انتخابیه تاثیرگذار بود و ماحصل این حضور، تخصیص یک هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال برای پروژه‌هایی که هیچ ردیف بودجه نداشتند، برای اولین بار بود.
منبع: ایرنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.