۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 410636
  پرینت تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401 - 7:47 |

خودروهای سیار توزیع آب شرب در خوزستان شناسنامه‌دار می‌شوند

در جلسه صیانت از امنیت غذایی و بهبود کیفیت آب در استان خوزستان مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی با همکاری پلیس راهور و اداره کل صمت نسبت به ایجاد و نصب برچسب روی ماشین‌های سیار توزیع آب شرب مصرفی در مناطق و محلات اقدام کنند تا این خودروها دارای شناسنامه شوند و از حمل آب سالم با کیفیت بالا اطمینان حاصل شود.
خودروهای سیار توزیع آب شرب در خوزستان شناسنامه‌دار می‌شوند
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
جلسه صیانت از امنیت غذایی و بهبود کیفیت آب در استان خوزستان به ریاست عبدالرضا سیفی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان حول سه محور در سالن جلسات آن معاونت برگزار شد.
در این جلسه کیفیت عمومی آب شرب در استان (مناطق شهری و روستایی) مورد بررسی قرار گرفت و گزارش‌های لازم از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و آب و فاضلاب استان دریافت شد؛ همچنین موارد لازم درباره کیفیت آب مناطق روستایی و شهری که مقداری وضعیت نامطلوبی داشتند جهت رسیدگی فوری به آب و فاضلاب اعلام شد تا در اسرع وقت اقدامات لازم را درخصوص ارتقا کیفیت آب این مناطق انجام دهند.
همچنین در خصوص لفافه‌گذاری یخ مصرفی مباحثی مطرح شد و بنا شد با همکاری معاونت اقتصادی استانداری تا کارخانه‌های تولید یخ در استان با دریافت تسهیلات و کمک‌های دولتی جهت ادامه خط تولید برای لفافه‌گذاری یخ مصرفی و ارتقای کیفیت بهداشتی آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است در این جلسه درباره خودروهای سیار توزیع آب نیز تصمیماتی اتخاذ شد که بر اساس آن مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی با همکاری پلیس راهور و اداره کل صمت نسبت به ایجاد و نصب برچسب روی ماشین‌های سیار توزیع آب شرب مصرفی در مناطق و محلات اقدام کنند تا این خودروها دارای شناسنامه شوند و از حمل آب سالم با کیفیت بالا اطمینان حاصل شود.
منبع: ایسنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.