۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 18 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ - 21 محرم 1444
شناسه خبر : 410708
  پرینت تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401 - 3:22 |
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد

آغاز طرح هادیان فرهنگی در آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت حرکت در راستای ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت از آغاز اجرای طرح هادیان فرهنگی در آموزش و پرورش سراسر استان خبر داد.
آغاز طرح هادیان فرهنگی در آموزش و پرورش خوزستان
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

مسعود حمیدی‌نژاد در نشست با معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان، اظهار کرد: طرح هادیان فرهنگی یا مدرسان میانی یکی از طرح‌های راهبردی آموزش و پرورش خوزستان در حوزه ارتقای شاخص‌های کیفی آموزش‌های تربیتی است و در این مسیر آموزش و پرورش به دنبال استفاده از ظرفیت مربیان پرورشی تحولی در راستای انتقال آموزه‌های تربیتی به دانش‌آموزان نسل دومی و انقلابی است.

وی افزود: حرکت در راستای ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار باید به عنوان یک اصل اولویت‌دار در دستور کار متولیان امور تربیتی در سطح مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان خوزستان قرار گیرد.

حمیدی‌نژاد با اشاره به ضرورت راه‌اندازی هیات‌های اندیشه‌ورز در سطح استان خوزستان ادامه داد: این هیات‌ها متشکل از معتمدین آموزش و پرورش و امامان جمعه و همچنین معلمان هستند که در بعدهای نظارتی حمایتی و هدایتی به کمک متولیان تعلیم و تربیت در سطح مناطق و نواحی خواهند آمد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد: این هیات‌ها وظیفه خواهند یافت که با تشکیل گروه‌های تخصصی نسبت به ارزیابی و بررسی مدارس شهرستان محل زندگی خود بپردازند و مشکلات و چالش‌های حوزه تعلیم و تربیت را احصا کنند و در راستای برون رفت از این چالش‌ها نیز به مدیر منطقه متبوع مشورت دهند.

وی یادآور شد: مربیان پرورشی تحولی سکان‌دار هدایت دانش‌آموزان گام دومی در مسیر امامت و ولایت هستند و تقویت و حمایت از این عزیزان باید به عنوان یک اولویت به صورت ویژه دنبال شود.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.