۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 2 October , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱ - 7 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 411205
  پرینت تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401 - 6:50 |
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی:

در کنار مسائل خدماتی و عمرانی باید به مسائل معنوی و فرهنگی توجه کرد

مجتبی یوسفی با اشاره به اتحاد اقوام در عزاداری های محرم گفت: در کنار مسائل خدماتی و عمرانی باید به مسائل معنوی و فرهنگی توجه کرد.
در کنار مسائل خدماتی و عمرانی باید به مسائل معنوی و فرهنگی توجه کرد
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی دوشنبه شب در برنامه بین الحرمین شهرداری اهواز اظهار کرد: حضور پر شور شهروندان در مراسم عاشورا و شام غریبان نشان دهنده این است که مردم خوزستان و ایران فارغ از قومیت و زبان همیشه تحت لوای دین و محب اهل بیت بودند و با آداب و سنن خود یاد و خاطر عاشورا را زنده نگه می دارند.
وی افزود: اتحاد شیعیان، ایرانیان و مردم خوزستان با تنوع قومیت را می توان در عزاداری امام حسین(ع) همچون دریای ولایی دید که هرکسی با هر علاقه ای با سنت های مختلف به عرض ارادت می پردازد.
یوسفی ادامه داد: دلیل ماندگاری این عزاداری ها در طول ۱۴۰۰ سال گذشته برپایی خالصانه آن توسط مردم بوده و بعد از این نیز ادامه خواهند داشت تا به سرانجام مقصود خود برسند با این حال دستگاه های ذی ربط مانند شهرداری اهواز در کنار مردم فضایی را ایجاد کرده اند تا شهروندان بتوانند از این فضا استفاده کنند.
وی ضمن قدر دانی از شهرداری اهواز ادمه داد: چنین اقداماتی از جمله کارهای خیر و معنوی خواهد بود که در کنار سایر امور در حوزه های خدماتی، عمرانی باید با محوریت شهروندان به آنها پرداخته شود‌
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.