۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Wednesday, 5 October , 2022
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱ - 10 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 411395
  پرینت تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401 - 6:44 |

مدیریت و کاهش پسماند خشک اهواز در ایام محرم با همکاری شهروندان

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با بیان اینکه سمن های فعال در حوزه محیط زیست نقش پررنگی در آموزش و فرهنگ سازی در کاهش پسماند ها دارند افزود: با همکاری شهروندان با شهرداری امسال شاهد کاهش محسوس پخش زباله در سطح شهر بودیم.
مدیریت و کاهش پسماند خشک اهواز در ایام محرم با همکاری شهروندان
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

اسداللهی معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به اهمیت آموزش و اطلاع رسانی در مدیریت و کاهش پسماند گفت: در سال های اخیر توزیع نذورات در ظروف یکبار مصرف پلاستیکی باعث افزایش تولید پسماندهای پلاستیکی شده است که خوشبختانه امسال در دهه اول محرم با همکاری شهروندان و کاهش پسماندهای پلاستیکی در سطح شهر و برنامه ریزی مناسب این حجم از زباله به خوبی مدیریت شد.

اسداللهی با اشاره به خدمات رسانی پاکبانان در ایام محرم با توجه به گرمای هوا عنوان کرد: پاکسازی و جمع آوری پسماندها از مسیرهای عزاداری، نظافت محل های اطراف عزاداری به صورت روزانه و همچنین تخلیه مرتب مخازن استقرار یافته از جمله فعالیت هایی است که توسط نیروهای خدماتی شهرداری اهواز انجام شده است.

وی با بیان اینکه سمن های فعال در حوزه محیط زیست نقش پررنگی در آموزش و فرهنگ سازی در کاهش پسماند ها دارند افزود: با همکاری شهروندان با شهرداری امسال شاهد کاهش محسوس پخش زباله در سطح شهر بودیم.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.