۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 8 October , 2022
امروز : شنبه, ۱۶ مهر , ۱۴۰۱ - 13 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 411787
  پرینت تاریخ انتشار : 28 مرداد 1401 - 5:27 |
بررسی علت ریزش متروپل

نماینده آبادان: جنگ تحمیلی در آبادان به پایان رسید اما تحمیل مدیران نالایق همچنان ادامه دارد

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی یا بیان اینکه «جنگ تحمیلی در آبادان به پایان رسید اما تحمیل مدیران نالایق همچنان ادامه داد» خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی اگر برای آبادان برنامه‌ای دارید از مدیران ضعیف شروع کنید چراکه امروز یکی از مشکلات اصلی و اصولی آبادان ضعف مدیریت است.
نماینده آبادان: جنگ تحمیلی در آبادان به پایان رسید اما تحمیل مدیران نالایق همچنان ادامه دارد
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

سیدمجتبی محفوظی در جلسه مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد فروریزش ساختمان متروپل آبادان گفت: آبادان با آن جسم نحیف و زخم خورده به حیات سخت خود ادامه می داد که شاهد وارد شدن زخم عمیق و کاری دیگری در خیابان امیری و ساختمان متروپل بر پیکر خود شد.

نماینده آبادان با بیان اینکه «آبادان پیش از آن نیز شاهد حوادث دیگری همچون سینما رکس و ۸ سال جنگ تحمیلی بود» خاطرنشان کرد: از عواملی که از لحظات نخست روز حادثه در محل حادثه حاضر شدند تشکر می کنم اما هنوز حتی جای نقد ما باقی است؛ مدیریت شهری ضعیف در آبادان را ۲ سال است که آشکارا فریاد می‌زنیم اما فریادرسی نیست. جنگ تحمیلی در آبادان به پایان رسید اما متاسفانه تحمیل مدیران ضعیف و نالایق همچنان ادامه داد.

این نماینده مجلس اظهار کرد: دیوار ۲۵ کیلومتری چند سال قبل توسط منطقه آزاد احداث شد اما امروز اثری از آن نیست؛ احداث سازه ۵۰ هزار مترمربعی در خیابان باریک امیری آبادان نشان از ضعف مدیریت چند دهه در این شهر است. باقی ماندن آوار و سازه نیمه جان متروپل در خیابان امیری تا امروز سبب شد کسبه این منطقه و خانه‌های مستقر نتوانند به حیات خود ادامه دهند و کسبه از رزق و روزی افتاده اند.

محفوظی یا طرح این پرسش که منطقه آزاد در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر چه کار می‌کنند؟ گفت: در دو سالی که من نماینده هستم، هیچ اقدام مثبتی از سوی منطقه آزاد اروند برای این دو شهر مشاهده نکرده‌ام؛ چرا تاکنون اقدامی برای برداشته شدن آوار این ساختمان انجام نشده است؟

نماینده آبادان با بیان اینکه «گزارش قرائت شده درباره متروپل ضعف‌های زیادی دارد و در گزارش قرائت شده به جوانب زیادی اشاره نشده است» خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: آقای رئیسی اگر برای آبادان برنامه‌ای دارید از مدیران ضعیف شروع کنید چراکه امروز یکی از مشکلات اصلی و اصولی آبادان ضعف مدیریت است.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.