۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Wednesday, 5 October , 2022
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱ - 10 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 412059
  پرینت تاریخ انتشار : 01 شهریور 1401 - 4:14 |

افزایش حقوق بازنشستگان صندوق فولاد در دستور کار

به گزارش دنیای معدن؛ در جلسه دبیر هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حسین عامریان مدیرعامل و مدیران ارشد صندوق بازنشستگی فولاد مشکلات و مسائل بازنشستگان فولاد بررسی و اصلاح حقوق بازنشستگان فولاد پیگیری شد. در این جلسه حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با […]

افزایش حقوق بازنشستگان صندوق فولاد در دستور کار
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش دنیای معدن؛ در جلسه دبیر هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حسین عامریان مدیرعامل و مدیران ارشد صندوق بازنشستگی فولاد مشکلات و مسائل بازنشستگان فولاد بررسی و اصلاح حقوق بازنشستگان فولاد پیگیری شد.

در این جلسه حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تشکر از پیگیری های احمد خانی نوذری دبیر هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکلات بازنشستگان فولاد برخی از اقدامات و دستاوردهای صندوق را در تکریم بازنشستگان، ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و بهبود بازدهی دارایی ها تشریح کرد.

وی گفت: ما در مقابل بازنشسته نبوده بلکه در کنار بازنشسته هستیم و در عین حال با سیاست های کلی دولت انقلابی آیت الله رئیسی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بازنشستگان همراهی و هماهنگی کاملی داریم.

خانی نوذری نیز با تشکر از گزارش ارائه شده در جلسه و با تمجید از دستاوردهای صندوق بازنشستگی فولاد در دوره مدیریت جدید بر پیگیری موارد مطرح شده تأکید کرد.

گفتنی است معاونان و مدیران ارشد صندوق نیز در این نشست حضور داشتند.

زمان و نحوه پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان اعلام خواهد شد

 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.