۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Tuesday, 4 October , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱ - 9 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 412137
  پرینت تاریخ انتشار : 02 شهریور 1401 - 3:58 |
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

دریافت وجه هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان ممنوع است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: گرفتن هر گونه وجه از دانش‌آموز هنگام ثبت نام، ممنوع است و بدون تعارف با هر مدیری که تخلف کند، برخورد فوری می‌شود.
دریافت وجه هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان ممنوع است
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

مسعود حمیدی‌نژاد، با اشاره به روند رایگان ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس اظهار کرد: رسما اعلام کرده‌ایم که گرفتن هر گونه وجه از دانش‌آموز هنگام ثبت نام، ممنوع است و بدون تعارف با هر مدیری که تخلف کند، برخورد فوری می‌شود. در این خصوص بازدیدها به صورت مستمر ادامه دارد و برای اینکه کمبود نیروی بازرسی در این بازدیدها جبران شود از نیروهای نواحی مختلف به صورت دوره‌ای استفاده می‌شود؛ این بازدیدها به صورت مستمر و مداوم از مدارس انجام می‌شوند.

وی با اشاره به دریافت وجه برای کتب درسی افزود: طبیعتا برای کتب درسی وجه از دانش‌آموزان دریافت می‌شود که قانونی و رسمی اعلام شده است؛ مبلغ کتب برای هر پایه مشخص و پایه به پایه متفاوت است و مدارس اجازه ندارند بیش از مبلغ اعلام شده، وجهی دریافت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه استان خوزستان از نظر مشارکت خیرین در کمک به مدارس در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: از خانواده‌ها درخواست می‌کنیم که در کمک به مدرسه مشارکت کنند تا زمینه بهتری برای فراهم‌سازی امکانات فراهم کنیم. طبیعتا هزینه‌های ما کفاف نمی‌دهد و انتظار داریم که خانواده‌ها مدرسه را خانه خود بدانند و در این کار خیر شرکت کنند اما این به معنی اجبار برای خانواده‌ها نیست و والدین مخیر هستند.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.