۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 8 October , 2022
امروز : شنبه, ۱۶ مهر , ۱۴۰۱ - 13 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 412367
  پرینت تاریخ انتشار : 07 شهریور 1401 - 6:18 |

بازدید نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان ساماندهی مشاغل شهری

دکتر زارع زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز بازدید نمود.
بازدید نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان ساماندهی مشاغل شهری
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

در این بازدید معاونین و روسای ادارت سازمان با ارائه گزارشی به نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته طی یک سال اخیر پرداختند و ایشان در جریان امور جاری سازمان قرار گرفت.

دکتر زارع زاده نائب رییس شورای اسلامی شهراهواز در ادامه این نشست بیان کرد: درراستای بررسی مسائل و ارائه خدمات مطلوب و پایدار به مردم نیازمند همکاری مداوم مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر هستیم که این مهم باید با اتحاد و همدلی مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم آنچه شایسته شهروندان فهیم اهواز است، فراهم آوریم.

بر پایه این گزارش در این بازدید که با هدف بررسی اقدامات سازمان ساماندهی مشاغل در حوزه اجرایی و ساماندهی صورت پذیرفت ، زارع زاده  بر رعایت اصول و چهارچوب قوانین تاکید کرد و گفت: آنچه که امروز مردم نیاز دارند رفتار در چهارچوب قانون و پرهیز از قانون گریزی است .

علی جاسمی پور رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری نیز در این نشست به ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد سازمان و اقدامات صورت پذیرفته و برنامه های پیش رو پرداخت .

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.