۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Wednesday, 5 October , 2022
امروز : چهارشنبه, ۱۳ مهر , ۱۴۰۱ - 10 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 412843
  پرینت تاریخ انتشار : 16 شهریور 1401 - 3:21 |
سردار شاهوارپور:

هر حرکتی در جهت تضعیف شرکت فولاد خوزستان همنوایی با دشمن است

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) گفت: هر حرکتی در جهت تضعیف شرکت فولادخوزستان و به چالش کشیدن آن در فضای حقیقی و مجازی همنوایی با دشمن است.
هر حرکتی در جهت تضعیف شرکت فولاد خوزستان همنوایی با دشمن است
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

سردار سرتیپ پاسدار شاهوارپور در نشست با مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان اظهار کرد: نقش فولاد خوزستان در تولید پایدار، اشتغال زایی، ارزآوری و مسئولیت های اجتماعی قابل تقدیر است.

وی افزود: هدف از دیدار با مدیران فولاد خوزستان قدردانی از نقش کارکنان و مدیران فولاد خوزستان در ایفای شایسته مسائل مختلفی از جمله تولید پایدار در خوزستان است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) با اشاره به فعالیت های موثر شرکت فولاد خوزستان در مقابله با جنگ اقتصادی و ناامید کردن دشمنان در حمله سایبری اخیر به این شرکت تصریح کرد: بازگرداندن شرکت به چرخه تولید بعد از حمله سایبری دشمنان در مدت کوتاه، بسیار افتخار آمیز بود.

شاهوارپور ادامه داد: تهاجمات سایبری و جوسازی ها ناشی از حرکت در مسیر صحیح است و باید با قدرت این مسیر پیموده شود و هر حرکتی در جهت تضعیف این شرکت مهم و به چالش کشیدن آن چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی همنوایی با دشمن است.

وی در پایان گفت: تلاش در جهت افزایش تعلق سازمانی در کنار تولید پایدار، اشتغال زایی و تکمیل چرخه تولید در استان خوزستان یک امر ضروری است که فولاد خوزستان با لطف خدای متعال و همت مضاعف مدیران و کارکنان خود در این مهم موفق بوده است.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.