۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Monday, 28 November , 2022
امروز : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ - 5 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415336
  پرینت تاریخ انتشار : 11 آبان 1401 - 13:43 |
نماینده اهواز:

ترمیم نشدن نوارهای حفاری اهواز در فصل بارندگی مشکل ایجاد می‌کند

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگران فصل بارش‌ها در اهواز و شهرستان کارون هستیم، گفت: حفاری‌های انجام‌شده برای اجرای طرح‌های فاضلاب در شهرستان اهواز و کارون و عدم ترمیم و آسفالت این حفاری‌ها، در آغاز فصل بارش‌ها می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شهروندان به وجود آورد.
ترمیم نشدن نوارهای حفاری اهواز در فصل بارندگی مشکل ایجاد می‌کند
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
سید کریم حسینی  ضمن اعلام نگرانی از وضعیت نیمه کاره پروژه‌های فاضلاب و عدم آسفالت نوارهای حفاری اظهار کرد: ما نگران فصل بارش‌ها در اهواز و شهرستان کارون هستیم زیرا اگر بارندگی آغاز شود شاهد وضعیت خوبی در شهر نخواهیم بود.
وی افزود: از حدود یک ماه گذشته هشدارهایی داده و پیگیری‌هایی انجام شده تا این وضعیت هرچه سریعتر سروسامان پیدا کند و مشکلات مربوط به آسفالت نوارهای حفاری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام فاضلاب اهواز و شهرستان کارون حل شود.
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث اجرای طرح جامع شبکه فاضلاب شهرستان اهواز و کارون یک اقدام خوب بود که در آغاز کار نیز به خوبی اجرایی شد اما اکنون در میانه کار با کمبود اعتبارات مواجه شده و مشکلاتی را برای شهروندان در این شهرها به وجود آورده است.
حسینی عنوان کرد: برای اجرای این طرح‌ها حفاری‌های بسیاری عظیمی در سطح شهرستان اهواز و کارون انجام شده اما بسیاری از این حفاری‌های انجام شده یا ترمیم نشده و یا پروژه آن‌ها به اتمام نرسیده است که این مساله در آغاز فصل بارش‌ها می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شهروندان به وجود آورد.
وی ادامه داد: این هشدارها به سطوح مدیریتی کشور و استان داده شده است که با آغاز فصل بارندگی مردم در اهواز و کارون با مشکلاتی در تردد در خیابان‌ها در بحث آبگرفتگی‌ها و همچنین عدم ترمیم نوارهای حفاری و تکمیل طرح‌های فاضلاب مواجه خواهند شد و این مساله بسیار جای نگرانی دارد.
نماینده اهواز با بیان اینکه کمبود اعتبارات علت اصلی این مساله است، عنوان کرد: پیشنهاد می‌کنیم پروژه‌هایی که تاکنون اجرایی شده ترمیم شوند و همه خیابان‌های حفاری شده آسفالت شود تا در زمان آغاز بارش‌ها مردم با مشکل مواجه نشوند. همچنین تکمیل لوله‌گذاری‌ها و به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه تمام از دیگر پیشنهادهایی است که باید در دستور کار آبفا قرار بگیرد.
حسینی عنوان کرد: پروژه‌های فاضلابی که تکمیل شده نیز نوار حفاری آن‌ها آسفالت نشده و این مساله برای مردم ایجاد زحمت کرده است. اگر بارندگی‌ها آغاز شود حتی اگر شاهد آبگرفتگی نباشیم اما قطعا عدم آسفالت خیابان‌ها و نوارهای حفاری برای مردم مشکلات بسیاری را ایجاد خواهد کرد.
وی در پایان افزود: امیدواریم با تامین اعتبارات پیمانکاران این طرح‌ها بتوانند نسبت به تکمیل این طرح‌ها اقدام کنند و نقدینگی مورد نیاز برای انجام این مهم تامین شود.
منبع: ایسنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.