۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 3 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ - 10 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415440
  پرینت تاریخ انتشار : 13 آبان 1401 - 4:33 |
نماینده اهواز عنوان کرد

وجود بیش از ۱۳۰ نقطه حفاری‌ ترمیم‌نشده در اهواز

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از ۱۳۰ نقطه از شبکه فاضلاب شهر اهواز حفاری شده اما تاکنون اقدامی برای اصلاح و تکمیل این نقاط به منظور حل مشکل تردد مردم انجام نشده است، گفت: وزارت نیرو باید هرچه سریعتر نسبت به تخصیص اعتبارات کافی برای تکمیل طرح‌های فاضلاب اهواز اقدام کند.
وجود بیش از ۱۳۰ نقطه حفاری‌ ترمیم‌نشده در اهواز
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
سید کریم حسینی اظهار کرد: پروژه‌های نیمه تمام آبفا در اهواز باید هرچه سریعتر و پیش از شروع بارش‌ها تکمیل و آسفالت شوند زیرا برای مردم ایجاد زحمت و مشکل خواهند کرد.
وی افزود: بیش از ۱۳۰ نقطه از شبکه فاضلاب شهر اهواز حفاری شده اما تاکنون اقدامی برای اصلاح و تکمیل این نقاط به منظور حل مشکل تردد مردم انجام نشده است که این مساله در ادامه فصل بارش‌ها بسیار مشکل‌ساز است. همچنین علاوه بر فصل بارندگی با توجه به اینکه در فصل مدارس قرار داریم مشکلاتی را برای تردد دانش آموزان و دانشجویان و خانواده‌های آن‌ها ایجاد خواهد کرد.
وزارت نیرو نسبت به تخصیص اعتبار برای تکمیل طرح‌ فاضلاب اهواز اقدام کند
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تخصیص اعتبارات کافی برای اجرای طرح‌های فاضلاب مهمترین مشکلی است که آبفا برای تکمیل و ترمیم نوارهای حفاری و آسفالت نقاط کنده کاری شده با آن مواجه است که وزارت نیرو باید هرچه سریعتر نسبت به تخصیص اعتبارات کافی برای تکمیل طرح‌های فاضلاب اهواز اقدام کند.
وی گفت: پیمانکاران نیز مشکل نقدینگی را علت عدم تکمیل طرح‌های فاضلاب اهواز می‌دانند که باید برای حل آن هرچه سریعتر راهکاری اندیشیده و این طرح‌ها تکمیل شود.
منبع: ایسنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.