۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Friday, 2 December , 2022
امروز : جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ - 9 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415618
  پرینت تاریخ انتشار : 16 آبان 1401 - 5:02 |

آغاز طرح ضربتی ترمیم ۲۰ کیلومتر نوار حفاری فاضلاب در اهواز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: طرح ضربتی ترمیم ۲۰ کیلومتر نوار حفاری و لگه گیری آسفالت ناشی از اجرای پروژه فاضلاب در کلان شهر اهواز آغاز شده است.
آغاز طرح ضربتی ترمیم ۲۰ کیلومتر نوار حفاری فاضلاب در اهواز
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

محمدرضا کرمی نژاد یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: مهمترین اولویت آبفای خوزستان در حال حاضر با توجه به شروع فصل بارندگی، ترمیم حفاری‌ها و پاکسازی نوارهای حفاری در سطح شهر اهواز است.

وی افزود: همزمان با پیشبرد عملیات لوله گذاری و اتصال قطعات باید سریعا نوارهای حفاری ترمیم و متعاقبا آسفالت شود تا در روند تردد شهروندان خللی ایجاد نشود.
کرمی نژاد با اشاره به اینکه مجری و پیمانکاران باید از همه توان خود در اجرای بهتر و سریعتر پروژه استفاده کنند، اظهار داشت: مقرر شد ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز به شکل فوری و اصولی و حفظ کیفیت و با استفاده از ظرفیت کامل پیمانکاران شرکت آبفا خوزستان نسبت به ترمیم و مرمت ۲۰ کیلومتر از طول نوارهای حفاری ناشی از اجرای شبکه فاضلاب در شهر اهواز در ۸۶ خیابان اقدام شود.

مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان ادامه داد: در نشست مشترکی که با حضور دادستان و بازرس کل استان خوزستان برگزار شد مقرر گردید عملیات ترمیم و مرمت ۲۰ کیلومتر از نوارهای حفاری شهر اهواز به ۱۴ پیمانکار منتخب شرکت آب و فاضلاب خوزستان واگذار شود.
وی خیابان های زکی زاده واقع در کوی انقلاب، خط کندرو جمهوری و خیابان‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ پاداد، خیابان‌های سردار هاشمی و آریاشهر را جزئی از عملیات ترمیم و مرمت نوارهای حفاری شهر اهواز عنوان کرد.

طرح توسعه و بهسازی شبکه فاضلاب اهواز یکی از اَبَر پروژه های خوزستان و از جمله مطالبات مردم اهواز است که از یک سال گذشته کلید خورده و مورد توجه ویژه دولت قرار گرفته است.

 

منبع: ایرنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.