۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Friday, 2 December , 2022
امروز : جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ - 9 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415661
  پرینت تاریخ انتشار : 16 آبان 1401 - 23:44 |
مدیر کل استاندارد خوزستان:

شهرداری‌های خوزستان بهره‌برداران وسایل بازی را ملزم به رعایت استاندارد کنند

مدیر کل استاندارد خوزستان از شهرداری های استان خواست بهره برداران شهرهای بازی یا خانه های بازی را ملزم به استفاده از ابزار و کالاهای دارای نشان استاندارد کنند.
شهرداری‌های خوزستان بهره‌برداران وسایل بازی را ملزم به رعایت استاندارد کنند
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

علی داوودی بیان کرد: پارک ها و شهربازی ها مشمول قانون استاندارد اجباری هستند و بهره برداران ملزم به رعایت این قانون هستند در غیر این صورت به صورت قانونی با آن ها برخورد خواهد شد.

وی گفت: از شرکت های تولید کننده ابزار و وسایل بازی تا بهره برداران خانه های بازی و شهربازی ها ملزم به رعایت قوانین استاندارد هستند ، حتی در نصب این وسایل نیز باید نکات و قوانین استاندارد رعایت شود، بازرسان استاندارد در بازرسی ها این نکات را مد نظر دارند.

مدیر کل استاندارد خوزستان ادامه داد: گواهینامه استانداردی که برای بهره برداران خانه های بازی و یا شهربازی ها صادر می شود یکساله است و باید بعد از این مدت اعتبار گواهینامه تمدید شود در غیر اینصورت تخلف محسوب می شود، این اقدام برای حفظ سلامت و امنیت استفاده کنندگان است.

داوودی ادامه داد: مردم باید گواهینامه استاندارد را در خانه های بازی و یا وسایل بازی در شهربازی ها برای استفاده کودکان خود بررسی کنند و یا از بهره برداران این گواهینامه ها را درخواست کنند، در صورت ارائه نکردن گواهینامه و یا تمام شدن مدت اعتبار آن فرد مرتکب تخلف شده و می توان به اداره استاندارد این تخلف را اعلام کرد.

اهواز دارای یک شهر بازی و ۴۰ خانه بازی است.

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.