۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 3 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ - 10 جماد أول 1444
شناسه خبر : 415765
  پرینت تاریخ انتشار : 18 آبان 1401 - 1:13 |
حسینی با انتقاد از وضعیت اخیر آب اهواز:

اجرای اصل طرح غدیر، مطالبه مردم خوزستان است

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کیفیت آب شرب اهواز در روزهای اخیر گفت: متاسفانه اقداماتی که نیاز بود انجام شود تا آب اهواز پس از بارندگی دچار کاهش کیفیت و قطعی نشود، انجام نشد و وضعیتی به وجود آمد که اصلا مورد پذیرش نیست.
اجرای اصل طرح غدیر، مطالبه مردم خوزستان است
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
سید کریم حسینی با انتقاد از کیفیت آب شرب اهواز در روزهای اخیر اظهار کرد: یک ناهماهنگی میان سازمان آب و برق خوزستان که متولی رساندن آب به ابتدای شهرها است و شرکت آب و فاضلاب خوزستان وجود دارد.
وی با اشاره به شرایط به وجود آمده در بحث قطعی و کدورت آب در مناطق مختلف اهواز در روزهای گذشته افزود: براساس آنچه کارشناسان عنوان کرده‌اند پس از بارندگی‌ها این وضعیت قابل پیش‌بینی بود و شرکت آبفا باید تدابیری را در این زمینه اتخاذ می‌کرد.
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: این آمادگی باید وجود داشته باشد تا آبی که قرار است برای شرب مردم استفاده شود دچار کاهش کیفیت نشود و راهکارهایی در این خصوص در نظر گرفته می‌شد.
حسینی عنوان کرد: متاسفانه اقداماتی که نیاز بود انجام شود تا آب اهواز پس از بارندگی دچار کاهش کیفیت و قطعی نشود، انجام نشد و وضعیتی به وجود آمد که اصلا مورد پذیرش نیست.
وی با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده در حال حاضر مشکل اهواز حل شده است، ادامه داد: مسئولان باید بدانند که این مساله دیگر اصلا نباید تکرار شود.
نماینده اهواز در مجلس در خصوص صحبت‌های مطرح‌شده در زمینه افتتاح زودهنگام طرح آبرسانی غدیر در خوزستان گفت: این صحبت‌ها باید قبل از افتتاح طرح باشد و اینکه الان چنین صحبت‌هایی انجام شود فایده‌ای ندارد. تذکرات لازم قبل از افتتاح داده شده و در خصوص شرایط فعلی طرح غدیر نیز کارشناسان باید اظهار نظر کنند.
حسینی با بیان اینکه مطالبه اصلی مردم خوزستان اجرای اصل طرح غدیر است که آبرسانی در آن از پشت سد دز انجام می‌شود، عنوان کرد: آخرین وضعیت طرح موقت آبرسانی غدیر از سوی نمایندگان در مجلس پیگیری خواهد شد اما خواسته اصلی اجرای کل طرح غدیر است.
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.