۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 3 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ - 10 جماد أول 1444
شناسه خبر : 416050
  پرینت تاریخ انتشار : 23 آبان 1401 - 1:12 |
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن:

متقاضیان نهضت ملی مسکن آورده خود را به موقع واریز کنند

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ضمن ابراز نگرانی در خصوص تکمیل وجه از سوی متقاضیان نهضت ملی مسکن گفت: اگر اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن زمانبر شود، قطعا تورم بر ساخت آن‌ها اثرگذار خواهد بود و مجبور خواهیم شد تا واحدها را با قیمت بالاتری به مردم تحویل دهیم.
متقاضیان نهضت ملی مسکن آورده خود را به موقع واریز کنند
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

حمیدرضا سهرابی با اشاره به سفر دو روزه خود به شهرهای خوزستان اظهار کرد: در این سفر دو روزه که به شهرهای آبادان، خرمشهر، اهواز، دزفول و اندیمشک انجام شده است از پروژه‌های بنیاد مسکن در این شهرها بازدید شد.

وی با اشاره به بافت نابسامان و حاشیه شهر آبادان افزود: در این سفر اعتباری برای ساماندهی بافت حاشیه‌ای و نابسامان آبادان تخصیص یافت و مشاور این طرح نیز انتخاب شده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد بافت‌های فرسوده در خوزستان ساماندهی شوند، گفت: طرح مطالعاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای بهسازی برخی مناطق فرسوده آبادان آغاز شد.

سهرابی با اشاره به بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در برخی از شهرهای خوزستان از جمله اهواز، دزفول و اندیمشک تصریح کرد: در این پروژه‌هایی که در حال اجرا هستند پیشرفت‌های خوبی داریم و ساخت مسکن در طرح نهضت ملی مسکن براساس برنامه پیش می‌رود.

وی با اشاره به اینکه قیمت زمین در طرح نهضت ملی مسکن رایگان است، عنوان کرد: بخشی از آورده باید از سوی متقاضیان باشد و بخش دیگر آن تسهیلات است. در این زمینه تنها نگرانی این است که متقاضیان به موقع نسبت به واریز وجه مورد نیاز برای ساخت این واحدها اقدام کنند تا در اجرای پروژه‌ها تاخیر نداشته باشیم.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: اگر اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن زمانبر شود، قطعا تورم بر ساخت آن‌ها اثرگذار خواهد بود و مجبور خواهیم شد تا واحدها را با قیمت بالاتری به مردم تحویل دهیم.

سهرابی در پایان افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار است فازبندی پروژه‌های نهضت ملی مسکن براساس واریزی متقاضیان، زمان و مبلغ واریزی آن‌ها اولویت‌بندی شود و بر همین اساس نیز واحدها به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. کسانی که به موقع تکمیل وجه کرده‌اند حق انتخاب برای اسکان در واحدها در درجه اول با آن‌ها خواهد بود.

 

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.