۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 3 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ - 10 جماد أول 1444
شناسه خبر : 416118
  پرینت تاریخ انتشار : 24 آبان 1401 - 3:12 |

تولید باکیفیت در راستای استراتژی گل‌گهر

پایگاه خبری معدن نیوز -معاون بهره برداری گل‌گهر با اشاره به برنامه‌ای که تا پایان سال ۱۴۰۱ تدوین شده است، گفت: استخراج بالغ بر ۸ میلیون تن سنگ آهن از معدن شماره یک،۱۶میلیون تن کنسانتره سنگ آهن و ۱۲ میلیون تن گندله تولیدی از برنامه های ما می باشد.

تولید باکیفیت در راستای استراتژی گل‌گهر
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

جعفر رفعیان افزود: در اهداف جزیی تر بهبود در حوزه معدن، فرآوری و گندله سازی را در دستور کار داریم. از نظر معاون بهره برداری گل گهر این بهبود شامل؛ نوسازی ناوگان ماشین آلات معدنی توسط شرکت گل گهر، بهبود در کیفیت محصول خط ۴ و خطوط ۵، ۶ و ۷ کنسانتره و افزایش ظرفیت تولید گندله ها و ارتقاء کیفیت محصول است.

وی با بیان اینکه شرکت معدنی وصنعتی گل گهر همواره به خواسته های کمی و کیفی مشتریان خود احترام گذاشته است، تاکید کرد: سیاست اصلی این معاونت در راستای استراتژی شرکت در سال جاری تداوم تولید همراه با افزایش کیفیت محصول است.

وی افزود: خوشبختانه همکاران بنده در حوزه معدن کاری و خطوط تولید در سالیان اخیر با اقدامات جهادی خود موجب افزایش درآمد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از طریق تولید حداکثری با کیفیت مطلوب محصول شده اند و نتیجه این اقدامات در سال جاری ثبت ۲۱ رکورد تولیدی کمی و کیفی در بخش کنسانتره و گندله بوده است که همگی در ۳ ماه ابتدایی سال به ثبت رسیده است. همچنین در حال حاضر آماده بکاری بسیاری از خطوط تولیدی ما نزدیک به ۱۰۰ درصد می باشد.

معاون بهره برداری گل گهر با تاکید بر اینکه اگر محدودیت های برق در سال جاری وجود نداشت از لحاظ کمی نسبت به سال قبل تولیدات شرکت فراتر می رفت، اذعان داشت: منتهی هدف اصلی ما تولید حداکثری با افزایش کیفیت است و اینکه شرکت بتواند به واسطه این استراتژی تداوم درآمدزایی داشته باشد.

مهندس رفیعیان معتقد است پایش و کنترل جهت بهبود عملکرد مرتب انجام می شود؛ «با توجه به یکسری شاخص های عملکردی که به عنوان وظیفه در این حوزه داریم مطابق با آن ها جهت بهتر شدن عملکرد، خودمان را پایش و کنترل می کنیم که با هدف افزایش شاخص ها نسبت به قبل تلاش می کنیم بخش زیادی از این شاخص ها درراستای اهداف تولیدی، توسعه زیرساخت های تولید و افزایش کیفیت محصول است».

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.