مراسم عروسی در شیراز رنگ خون گرفت/ پسر ۲۰ ساله با چاقو کشته شد

حادثه ۲۴ –  فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از شناسایی و دستگیری عامل قتل یک جوان ۲۰ ساله در اطراف این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: ساعت ۲۰ دقیقه بامداد هشتم دی ماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری بین چند نفر در یکی از تالار‌های عروسی واقع در اطراف پل فسا شهرستان شیراز، مأموران پاسگاه انتظامی پل فسا به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد در مراسم جشن عروسی که در آن تالار در حال برگزاری بود، تعدادی از افراد حاضر در مراسم به دلایل نامعلوم با یکدیگر درگیر شده اند که بر اثر آن یکی از افراد حاضر (جوانی ۲۰ ساله) با ضربه مستقیم سلاح سرد مجروح و بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه در این درگیری ۵ نفر دیگر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شده که وضعیت آن‌ها رضایت بخش اعلام شده است، افزود: در این خصوص ۳ نفر از عوامل درگیری توسط مأموران انتظامی در محل دستگیر شدند.

سرهنگ شجاعی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات تکمیلی مأموران انتظامی، ۷ تن دیگر از عوامل درگیری نیز در محله‌ای از شهر شیراز شناسایی و دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد ۳ تیغه سلاح سرد (قمه) کشف شد.

وی با اشاره به انجام تحقیقات تکمیلی و شبانه روزی مأموران انتظامی در این رابطه، تصریح کرد: با تلاش مأموران انتظامی، عامل اصلی این پرونده (قاتل ۱۹ ساله) صبح روز هشتم دی ماه سال جاری در مخفیگاه خود واقع در یکی از محله‌های شهر شیراز شناسایی، دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: علت و انگیزه این درگیری و وقوع قتل اختلافات خانوادگی بوده است که در این خصوص قاتل جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه ۲۴ بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه ۲۴ را در اینجا دنبال کنید.