اخبار جدید

فراخوان شناسایی کودکان نیازمند در طرح فرشتگان زمینی

مدیر گروه بازرگانی پرویس از کلیه موسسات خیریه ای که کودکان زیر ۱۵ سال را تحت پوشش خود دارند دعوت می نماید تا جهت بهره مندی کودکان نیازمند تحت پوشش خود از مزایای طرح فرشتگان زمینی بهره مند گردند . جهت ارتباط با مجریان طرح فرشتگان زمینی با مراجعه به سایت omr247.ir از اطلاعات بیشتر و نحوه بهره مندی از مزایای طرح فرشتگان زمینی برای کودکان نیازمند آگاه گردید.

خرداد ۱, ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۱ ادامه مطلب

نمایشگاه بین المللی کتاب ، زمانی برای مستی کنکوری فروش ها

در حالی فروش بالای کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برجسته شده که شاید فراموش شده ، بیشترین سهم فروش از آن کتاب کنکوری هاست و علاوه بر این ، رشد عددی فروش به خاطر افزایش قیمت انفجاری کاغذ و ملزومات چاپ و تولید کتاب و تورم ناشی از وضعیت اقتصادی است که نیازمند تامل است نه پایکوبی

اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷ ادامه مطلب

پایان سلطه بریتانیا و آینده تاریک اروپا

بیش از دو سوم مردم انگلیس و و اکثریت قاطع مستعمره های انگلیس در جهان ، تاجگذاری پر خرج و تشریفاتی شاه و ملکه بریتانیا را بی اهمیت می دانند. افول پادشاهی در انگلیس و مخالفت گسترده با پادشاهی انگلیس ، خبر از به انتها رسیدن روباه پیر می دهد.

اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵ ادامه مطلب

سودای جاودانگی اندیشه ای برای تداوم سلطه ظالمان

بشر برای بقا و زیستن در روی کره زمین با انواع مخاطرات و مشکلات مواجه بوده است و همواره برای ماندن بر کره خاکی جنگیده است . اما موضوع افزایش عمر برای انسان از جنبه های مختلفی مطرح بوده ، در حالیکه آگاهی های نوین بشری خبر از بی اهمیت بودن طول عمر انسان می دهند.

فروردین ۲۷, ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱ ادامه مطلب

بریتانیا امپراتوری نیست +سند امپراتوری پارس

تلاش انگلیس در دوره های مختلف از تموریان تا امروز همواره در جهت نفوذ سیاسی و بهره برداری اقتصادی از کشور ایران بعنوان یکی از ثروتمند ترین کشوره های منطقه بوده و هست . اما اینکه بریتانیا خود را امپراطوری بنامد بیشتر شبیه جوک تاریخی برای ارضای خود بزرگ بینی و توهم امپراطوری برای این تکه کوچک از اروپا بیش نیست .

فروردین ۳, ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲ ادامه مطلب

اپلیکیشن اندروید تعاونگر منتشر شد

شرکت های تعاونی و بخش تعاون به عنوان مردمی ترین بخش اقتصاد ایران می توانند با همدلی و هم افزایی ، موانع بهبود فضای کسب و کار را کنار زده و زمینه را برای توزیع عادلانه فرصت های درآمد و بهبود معیشت مردم فراهم نمایند . سایت تعاونگر با هدف بهبود فضای کسب کار بخش تعاون فعالیت می نماید.

اسفند ۱۱, ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹ ادامه مطلب

چرا رضا پهلوی نمی تواند در ایران اجماع بگیرد؟

فرزند شاه مخلوع در گرداب جریان های کهنه سیاسی داخل و خارج ، چنان گیر کرده که راهی به پیش و پس ندارد . رضا پهلوی روی شانس های سوخته داخل و خارج جمهوری اسلامی شرط بسته و اتوبوس او ره به جایی نمی برد . انگار آمده که این اعتراضات راه به جایی نبرد.

اسفند ۷, ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴ ادامه مطلب

جمهوری اسلامی چقدر با حکومت دانایان فاصله دارد ؟

حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است. تجربه بیش از ۴۰ ساله در ایران چقدر با حکومت دانایان فاصله دارد ؟

بهمن ۳۰, ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱ ادامه مطلب

خروج ممنوع برای زنان خودساخته

لایحه منع خشونت علیه زنان سالها در کشاکش بهارستان نشین ها از گوشه ای به کنجی می خزید تا بالاخره دیماه ۱۴۰۰ اعلام وصول شد . حالا قرار است قدرت عمل و تکاپو را از زنان بگیرد تا از خشونت علیه آنان جلوگیری کند

بهمن ۱۲, ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱ ادامه مطلب
قیمت دلار

۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی قیمت دلار ۴۵ هزار تومن

در حالی که امروز قیمت دلار وارد کانال ۴۵ هزارتومان شد و قیمت سکه و طلا نیز رکورد جدیدی ثبت کرد، رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه عامل اصلی نوسان در نرخ ارز آزاد، فضاسازی‌های رسانه‌ای و عملیات روانی در جامعه است، همه تقصیر ها را گردن دیگران انداخت

بهمن ۸, ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱ ادامه مطلب

پاپاراتزی برنده شعار زن زندگی آزادی

طبق بررسی های میدانی در ۳ ماه اخیر بطور میانگین بیش از ۱۰۰۰ ترابایت فیلم عکس گزارش و مطلب مربوط به اتفاقات ایران و درگیری های شهری در رسانه های خارجی منتشر شده است که سهم پاپاراتزی ها در تامین خوراک برای رسانه ها بیش از ۹۰ درصد بوده است . پیش بینی درآمد ۱۵۰ دلار تا ۲۵۰ دلار از هر خوراک مدیا کاملا منطقی است.

بهمن ۶, ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵ ادامه مطلب

مافیا بازی و اسپرسو جای قهوه خانه و قلیان را گرفت

مافیا بازی بطور عجیبی به فرهنگ عمومی ایرانیان نزدیک است . جمع های قهوه خانه ای که به بحث های داغ سیاسی منجر می شد ، جای خود را به زیر زمین های پر از جوانانی داده که به دنبال کشف مافیا و نجات شهروندان ساعت ها دور هم جمع می شوند

بهمن ۴, ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲ ادامه مطلب

وی پی ان ۲۰speed VPN جاسوس افزار ایرانی

این جاسوس افزار که EyeSpy نام دارد و توسط ۲۰SPEED منتشر شده است ، توانایی به خطر انداختن کامل حریم خصوصی آنلاین را از طریق keylogging و سرقت اطلاعات حساس مانند اسناد، تصاویر، کیف پول‌های رمزنگاری شده و گذرواژه‌های اینترنتی را داراست.

دی ۲۸, ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷ ادامه مطلب
سریال ازدواج

سریال ازدواج در سراشیبی – مردان در اعتصاب قدرت

میزان ازدواج ثبت‌شده در بهار سال ۱۴۰۱ نسبت به بهار سال گذشته، ۱۱ درصد کاهش داشته است. این یعنی مردان در اعتصاب ازدواج با زنان قرار گرفته اند . مردان میل کمتری به ازدواج با زنان دارند و تلاش می کنند قدرت خود را ز زیر دست و پای زنان جمع کنند . شرایط برای زنان نیز سخت تر شده است.

دی ۲۷, ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱ ادامه مطلب

خبر تولیدی

سیدحمید مجتبائی - دبیر سرویس اقتصادی

سیدحمید مجتبائی

متولد ۱۳۵۹

دبیر سرویس اقتصادی

درباره من :

علاقه مند به موضوعات اقتصادی و اجتماعی هستم . با افتخار در صنایع مختلف کارگری کردم و از نزدیک با مشکلات صنعت و شاغلین بخش صنعت آشنا شده ام .

خبر تولیدی