اخبار جدید

سری لانکا

بهترین فرصت سرمایه گذاری در آسیا
سری لانکا لوبیای سحرآمیز جنوب شبه قاره هند

تولید ۲۹۰ گیگاوات ساعت انرژی در سال، تامین آب مورد نیاز پنج‌هزار هکتار از اراضی کشاورزی منطقه خشک جنوب شرقی سری لانکا و انتقال ۱۴۵ میلیون مترمکعب آب از منطقه پُرباران به مناطق خشک، از جمله اهداف این پروژه است

اردیبهشت ۶, ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲ ادامه مطلب
بیرانوند

در دنیای بیرانوند ساعت چند است ؟

این مهم است که ساعت زندگی مان را با چه کسی تنظیم کنیم . آیا ما با نخبگان جامعه هماهنگ بودیم؟ و فریب تبلیغ بیرانوند و کوروش کمپانی را خوردیم؟ پدیده کوروش کمپانی پیام روشن فاصله عمیق جامعه با نخبگان خود را دارد. جامعه ای که مرجعیت اجتماعی خود را از دست داده است

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳ ادامه مطلب
جنگ نیابتی

جنگ نیابتی در خاورمیانه: تهدیدی برای صلح و امنیت منطقه

تولید و پرورش مزدوران برای مشارکت افراد در جنگ نیابتی در خاورمیانه ، به معضلی بزرگ برای امنیت و رفاه ساکنان منطقه خاورمیانه تبدیل شده است . بیش از یکصد گروه نیابتی با انواع تفکرات و اعتقادات مذهبی و قومی می تواند خطری بالقوه برای تمامیت ارضی ، امنیت و رفاه کلیه ملت های ساکن خاورمیانه باشد .

بهمن ۱, ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۷ ادامه مطلب
جنگ خاورمیانه

سوپ قورباغه جنگ خاورمیانه در حال آماده سازی است؟

زمزمه های جنگ طلبی در گوشه و کنار منطقه حساس خاورمیانه به گوش می رسد . حملات وحشیانه تروریستی و کشته شدن زنها و کودکان و مردان بی گناه در جریان این اقدامات بدور انسانیت شرایط بدی را برای روح و روان مردم کوچه و بازار ایجاد کرده

دی ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱ ادامه مطلب

قربانت رفیق ، رفاقت و دوستی در فرهنگ ایرانی

دوستی و رفاقت، از ارزش‌های مهم در فرهنگ ایرانی است. دوستان، نقش مهمی در زندگی انسان‌ها دارند و می‌توانند در موفقیت و شادی انسان‌ها نقش داشته باشند. دوستی، بر پایه ارزش‌های اخلاقی بنا شده است و پایداری یکی از ویژگی‌های مهم آن است.

دی ۳, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳ ادامه مطلب
خود تحریمی

خود تحریمی : بلای جان اقتصاد

مسئولان باید مردم را از تبعات خودتحریمی آگاه کنند و از آنها بخواهند که در صورت مشاهده هرگونه اقدامی که منجر به خودتحریمی می‌شود، آن را گزارش دهند.

آذر ۳۰, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱ ادامه مطلب
ایرانیان عمان

عمان مقصد دوم سرمایه گذاری در خاورمیانه برای ایرانیان

مسقط، پایتخت عمان، یکی از گزینه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاران است. این شهر با اقتصاد پویا، ثبات سیاسی و اجتماعی و قوانین سرمایه‌گذاری تسهیل‌شده، شرایط مناسبی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

آذر ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۹ ادامه مطلب

خبر تولیدی

سیدحمید مجتبائی - دبیر سرویس اقتصادی

سیدحمید مجتبائی

متولد ۱۳۵۹

دبیر سرویس اقتصادی

درباره من :

علاقه مند به موضوعات اقتصادی و اجتماعی هستم . با افتخار در صنایع مختلف کارگری کردم و از نزدیک با مشکلات صنعت و شاغلین بخش صنعت آشنا شده ام .

خبر تولیدی