حکم انفصال از خدمت یک رئیس فدراسیون تایید شد/ کناره‌گیری اجباری!

به گزارش خبرنگار مهر، چند سال پیش و زمانی که یکی از رؤسای فعلی فدراسیون‌ها در مسئولیت دیگری حضور داشت مشکلاتی در مورد یک پرونده مالی برایش ایجاد شد که همان زمان ابهامات در مورد وی برطرف و این فرد مسئول به فعالیت‌هایش در ورزش ادامه داد.

این رئیس فدراسیون از حدود سه سال پیش عزم ریاست در یکی از فدراسیون‌ها کرد و مراحل قانونی ثبت نام و انتخابات هم به روال عادی و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و وی ریاست این فدراسیون را برعهده گرفت.

در حالی که رئیس جوان امورات فدراسیون را به خوبی پیش می‌برد و شرایط تیم‌های ملی تحت مدیریت او هم مطلوب بود، رسیدن نامه‌ای به وی اوضاع را بحرانی کرد.

در این نامه تاکید شده بود که این رئیس به دلیل مشکلات و ابهامات مالی که در پرونده چند سال قبل وجود داشته است باید از مسئولیتش کناره گیری کند. اعلام حکم انفصال از خدمت این رئیس را دچار مشکل کرد با این حال او تصمیم گرفت به رأی صادره اعتراض کند تا مشکلش حل شود.

پیگیری‌های رئیس فدراسیون برای حل این مشکل به جایی نرسیده و رأی انفصال از خدمت تأیید شد تا این رئیس آرام و بی حاشیه ناچار به ترک مسئولیت خود در آینده‌ای نزدیک شود.

در این مورد گفته می‌شود یکی از قهرمانان مطرح این رشته به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب خواهد شد تا شرایط برگزاری انتخابات برای رئیس آینده را فراهم کند.

باید دید وزارت ورزش که حمید سجادی را به عنوان وزیر در رأس امور خود می بیند اما هنوز معاونانش مشخص نشده اند چه تدبیری این حل این مشکل خواهند کرد.

به نظر می‌رسد با توجه به شرایط اساسنامه جدید فدراسیون‌ها و تصمیم مسئولان ورزش برای عبور از دوران سرپرستی، وزارت ورزش به دنبال برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات این فدراسیون خواهد بود تا رئیس جدید در کمترین فاصله زمانی انتخاب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.