دسته: ورزشی

تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال اعتقاد چندانی به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب خود ندارند و برخی مربیان نیز برخلاف شعارهایی که می‌دهند همچنان به بازیکنان پا به سن گذاشته میدان می‌دهند.

آذر ۱۲, ۱۴۰۲ - 17:46 ادامه مطلب

معاون پیشین وزارت ورزش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت رسیدگی به زندگی قهرمانان، گفت: در این زمینه جهش بودجه ورزش و حداقل سه برابر شدن لازم و ضروری است.

آذر ۱۲, ۱۴۰۲ - 09:47 ادامه مطلب

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و پیشکسوت استقلال با اشاره به مشکلات مالی باشگاه‌ها، گفت: هر چند سقف قرارداد می‌تواند کمک حال باشد اما بازهم دخل و خرج تیم‌ها با هم همخوانی ندارد.

آذر ۱۲, ۱۴۰۲ - 01:46 ادامه مطلب

برملا شدن تست دوپینگ مدال آوران ایران در بازی‌های پارآسیایی اگرچه تغییری در جایگاه ایران ایجاد نمی کند اما زنگ خطر را برای مسئولان ورزش به صدا درآورد تا برای المپیک و پارالمپیک مراقب باشند.

آذر ۱۱, ۱۴۰۲ - 09:46 ادامه مطلب

گفت و گوی مفصلی با علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال «فاینورد» در گفت و گوی مفصلی با مجله متعلق به هواداران فاینورد خود را مبارزی معرفی کرد که برای به دست آوردن جایگاه ثابت در تیم تلاش می‌کند.

آذر ۱۱, ۱۴۰۲ - 01:46 ادامه مطلب

شانس پرسپولیس برای صعود

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به گل نزدن مهاجمان این تیم و پیروز نشدن سرخپوشان برابر النصر در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این موضوع به استراتژی تعیین‌شده بستگی دارد.

آذر ۹, ۱۴۰۲ - 01:46 ادامه مطلب

هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا

هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا در ۴ گروه برگزار شد و ۶ تیم صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کردند و صعود تیم‌های پورتو، پاری سن ژرمن، میلان، نیوکاسل و شاختار به هفته پایانی کشیده شد.

آذر ۸, ۱۴۰۲ - 09:46 ادامه مطلب

یحیی جو را آرام کرد

مهاجم پیشین پرسپولیس از اقدام جوانمردانه کاپیتان پرتغالی تیم فوتبال النصر به عنوان «سوپرگل» نام برد و گفت: در شرایطی که برخی بازیکنان دنبال فریب دادن داور هستند، این حرکت قابل تحسین است.

آذر ۸, ۱۴۰۲ - 01:48 ادامه مطلب

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با اشاره به دیدار اخیر جامعه ورزش با مقام معظم رهبری و تاکید بر کلید واژه شدن ایران قوی، گفت که برای ورزش قوی مدیران همه حوزه ها باید پای کار باشند.

آذر ۷, ۱۴۰۲ - 09:46 ادامه مطلب