سخنی با فرماندار، دادستان و شورای تامین اهواز؛ از امنیت روانی و آسایش شهروندان صیانت کنید

در هفته های اخیر از ساعت ۱۲ شب تا حدود ۴ صبح شاهد سر و صداهای عجیب و غریب چند خودروی معدود- صداهای وحشتناک اگزوز خودرو یا دستی کشیدن و گاهی عربده کشی از درون خودرو- در محلات مختلف اهواز و بطور خاص کیانپارس هستیم که باعث وحشت ساکنان بویژه کودکان و زنان می شود و متاسفانه این وضعیت هر شب تکرار می شود و آسایش و امنیت روانی شهروندان را سلب نموده است.
این صداها بقدری مهیب و آزاردهنده است که بعید است مسئولان و متولیان امور آنرا نشنیده باشند.
جای تعجب و حیرت بسیار است که چگونه عده ای اندک آرامش و آسایش شهروندان را سلب می کنند و کسی با آنها برخوردی نمی کند و اینگونه امنیت روانی و قانون به سخره گرفته می شود.
مشخص نیست دلیل این آزادی عمل و عدم برخورد با این افراد اندک و عدم جمع شدن چنین مساله پیش افتاده (بلحاظ مدیریتی) ولی آزاردهنده و سلب کننده آرامش مردم چیست.
حداقل انتظار از فرماندار، نیروی انتظامی و شورای تامین آنست که ترتیبات و تدابیر خاص و پیگیرانه ای برای جمع شدن این مردم آزاری اتخاذ کنند و متخلفان و مزاحمان را مجازات و نتایج آنرا به مردم اطلاع رسانی کنند.
این دهن کجی به قانون و آرامش شهروندان قابل توجیه نیست و انتظار می رود تصمیماتی فوری و دنباله دار در این زمینه اتخاذ شود، قطعا این توان و ظرفیت در دستگاه اداری و مدیریتی شهر اهواز وجود دارد که چنین معضلی را رفع کند.

همچنین انتظار از دادستانی محترم نیز وجود دارد که به عنوان مدعی العموم وارد عمل شده و با کسانی که با پایمال کردن قانون و ایجاد مزاحمت های شبانه باعث رعب و وحشت مردم بویژه کودکان می شوند برخوردی قاطع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.