دستگیری عاملان جنایت در شرق تهران/ کشف جسد مرد جوان در خانه

حادثه ۲۴  ۲ مرد جوان که در شرق تهران دست به جنایت زده بودند، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شدند.

بیست‌و‌پنجم آذرماه امسال، کشف جسد مرد جوانی در خانه‌اش در محله سلیمانیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد برهنه مرد حدودا ۴۵ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه کمر هدف چند ضربه چاقو قرار گرفته بود؛ همچنین در بررسی‌های اولیه تیم جنایی مشخص شد چند روزی از این جنایت هولناک گذشته است که اعضای تیم جنایی احتمال دادند قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی بوده است.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت، برادر مقتول پس از مراجعه به خانه مورد نظر با جسد مرد جوان مواجه شده و بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع داده است؛ همچنین در تحقیق از همسایه مشخص شد آنها در این چند روز صدای درگیری در ساختمان نشنیده‌اند یا  تردد مشکوکی را در ساختمان مشاهده نکرده‌اند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات، شناسایی عامل یا عاملان جنایت را در دستور کار خود قرار دادند و دوربین‌های اطراف خانه مورد نظر را برای کشف سرنخ بازبینی کردند و متوجه تردد مشکوک ۲ مرد جوان به خانه مقتول شدند.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی مخفیگاه ۲ متهم پرونده را در جنوب تهران شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری آنها شدند.

متهمان پس از انتقال به اداره دهم پلیس به قتل مرد میانسال در شرق تهران اعتراف و عنوان کردند به دلیل اختلافات شخصی دست به این جنایت زده‌اند.

با دستور مقام قضایی، متهمان برای روشن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه ۲۴ بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه ۲۴ را در اینجا دنبال کنید.