دسته: ورزشی

پرت و پلا/ داستان انتخابات/ از ساعت ۶ چه اتفاقاتی افتاد/ ورق چگونه برگشت؟/ جریان استوری تاریخی تاجگردون چه بود؟

همه تسلیم شده بودند و احتمالا خود او هم. او که به فکر عمیق فرو رفته بود و همه چیز را از دست رفته می دید به راننده اش سر میدان امام گفت "دور زدن را ول کن برو سمت خانه".

اسفند ۱۳, ۱۴۰۲ - 08:03 ادامه مطلب
بیرانوند

در دنیای بیرانوند ساعت چند است ؟

این مهم است که ساعت زندگی مان را با چه کسی تنظیم کنیم . آیا ما با نخبگان جامعه هماهنگ بودیم؟ و فریب تبلیغ بیرانوند و کوروش کمپانی را خوردیم؟ پدیده کوروش کمپانی پیام روشن فاصله عمیق جامعه با نخبگان خود را دارد. جامعه ای که مرجعیت اجتماعی خود را از دست داده است

بهمن ۲۸, ۱۴۰۲ - 12:53 ادامه مطلب

کارشناس فوتبال با بیان اینکه ایران هنوز با ترکیب اصلی خود وارد مسابقات نشده است، گفت: در دو بازی اخیر کادر فنی بازیکنان را به صورت کامل در اختیار نداشت که امیدوارم به ترکیب اصلی برسیم.

بهمن ۲, ۱۴۰۲ - 09:47 ادامه مطلب

کارشناس فوتبال با بیان این که تیم‌های بزرگ همواره فراز و نشیب دارند و همیشه ۱۰۰ درصد خوب نیستند گفت: این که کادر فنی در دو دیدار ابتدایی از ترکیب های متفاوتی استفاده کرد تدبیر درستی بود.

بهمن ۲, ۱۴۰۲ - 01:48 ادامه مطلب

۶ ماه از تغییر متصدی وزارت ورزش می‌گذرد بدون اینکه تغییر چشمگیر و بزرگ دیگری در ساختار این وزارتخانه و فعالیت هایش ایجاد شده باشد، گویا مشکل عمده ورزش مربوط به وزیر آن بود که جابه‌جا شد.

بهمن ۱, ۱۴۰۲ - 09:46 ادامه مطلب

کارشناس فوتبال با بیان این که تیم ملی در دو دیدار ابتدایی جام ملت‌های آسیا دارای نقاط ضعفی بود که باید برای دیدارهای آینده برطرف شود گفت: تغییرات ترکیب بستگی به نظر سرمربی دارد.

بهمن ۱, ۱۴۰۲ - 01:47 ادامه مطلب

نایب رییس فدراسیون فوتبال عمان با بیان اینکه برانکو پیشنهادات زیادی را دریافت می کند، گفت: از مذاکره باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ اطلاعی ندارم.

دی ۳۰, ۱۴۰۲ - 09:46 ادامه مطلب

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. گل نشدن این موقعیت ها سرمربی را سکته می دهد که در این دیدار ما موقعیت های پرتعدادی را گل نکردیم.

دی ۳۰, ۱۴۰۲ - 01:46 ادامه مطلب