یکطرفه شدن کندوان و هراز در پایان هفته و ۱۳ فروردین

ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه استان مازندران از یکطرفه شدن راه‌های مواصلاتی در پایان هفته‌ی جاری و روز۱۳ فروردین، به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.

سرهنگ یدالله جهانتاب در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت ترافیکی راه مواصلاتی استان، اظهار کرد: وضعیت ترافیک در حال حاضر پر حجم گزارش شده در محدوده کندوان، چالوس، سیاه بیشه و هزار دوطرفه سمت تهران و کرج پرحجم است.

 وی افزود: همچنین ترافیک در محدوده پلور، آب اسک و سوادکوه نیز دو طرف پر حجم گزارش شده است.

 رئیس پلیس راه استان مازندران از اجرای طرح نوروزی که از ۱۰ روز گذشته آغاز شده بود خبر داد و گفت: ترافیک در راه‌های مواصلاتی، با توجه به افزایش ۱۰ درصدی تردد نسبت به سال گذشته پرحجم و سنگین است.

 جهانتاب با اشاره اینکه محور کندوان نیز در هفته‌ی گذشته به دلیل ریزش سنگ و رانش مسدود بود و ترافیک سنگین موجود را محورهای سوادکوه و هراز عهده‌دار شدند، گفت: در این راستا همکاران راهداری، پلیس راه، راهور و انتظامی با تعامل استان‌های همجوار مانند البرز و شرق تهران و با هماهنگی‌های انجام شده ترافیک محدوده مدیریت شد و تسهیل عبور و مرور صورت گرفت.

وی درباره محدودیت‌های ترافیکی در روز ۱۳ فروردین نیز خاطرنشان کرد: محدودیت‌ها از سمت تهران و کرج انجام و راه خروج از سمت محور کندوان و چالوس محتمل است.

جهانتاب ادامه داد: محتمل است محور هراز هم مسدود شود، تا هیچ خودرویی به سمت آمل وارد نشود تا به دلیل حجم مسافر امکان خروج از استان امکان پذیر شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: یکطرفه شدن مسیرها با توجه به ترافیک در محورها خواهد بود و  تصمیم بر احتمال یکسره شدن مسیرها گرفته خواهد.

جهانتاب خاطرنشان کرد: در روز پنجشنبه و جمعه پایان هفته جاری از سمت چالوس به تهران و یا بالعکس با توجه به بار ترافیکی یکطرفه خواهد بود.

انتهای پیام