۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 408138
  پرینت تاریخ انتشار : 12 تیر 1401 - 10:33 |

امیر جعفری از رقابت با پژمان جمشیدی بازماند

در هفته‌ای که گذشت، فیلم سینمایی «سگ‌بند» با بازی امیر جعفری، یک دوم فروش فیلم «علف‌زار» با بازی پژمان جمشیدی را برای خود ثبت کرد.

امیر جعفری از رقابت با پژمان جمشیدی بازماند
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در هفته‌ای که گذشت (۴ تا ۱۰ تیر) مجموع فروش فیلم‌های سینمایی ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود و در مجموع ۲۷۴ هزار ۵۳۸ نفر به تماشای فیلم‌های سینمایی نشستند. این در حالی است که در هفته پیش از آن ( ۲۸ خرداد تا ۳ تیر) ، مجموع فروش فیلم‌های سینمایی، ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و کل مخاطبان ۲۷۸ هزار و ۳۲۷ نفر بوده که روندی کاهشی داشته است.
در هفته‌ای که گذشت میزان فروش فیلم‌های سینمایی، به نسبت هفته پیش از آن کاهش داشت، اما این تغییر چندان چشمگیر نبود. این تغییر فروش در مجموع قابل توجه بود، اما برای هر فیلم، در بیش‌ترین حالت ۵۰۰ میلیون تفاوت قیمت اعمال شده بود.
در ابتدای سال ۱۴۰۱، فیلم سینمایی «سگ‌بند» به کارگردانی مهران احمدی، فروش خوبی را تجربه کرد، اما پس از اکران شدن فیلم «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی، «سگ بند» جایگاه خود را از دست داد و جایگاه دوم فروش را به دست آورد، پس از اکران«علف‌زار» نیز این جایگاه تغییر کرد، در هفته‌ای که گذشت، این فیلم فروش ۶۸۰ میلیون تومانی را تجربه کرد در حالی که «علف‌زار» تقریبا فروش دوبرابری نسبت به این فیلم را تجربه و رقم یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان را برای خود ثبت کرد.
«علف‌زار» که در حال حاضر جایگاه دوم فروش هفتگی فیلم‌های سینمایی را به خود اختصاص داده، روایت ماجرای یک تعرض است و قاضی این پرونده، پژمان جمشیدی است.

امیدی که ناامید شد
با توجه به قیمتِ بلیت سینماها این میزان از فروش چندان قابل توجه نیست. در این مدت زمان امید سالن‌داران سینما، به اکران فیلم‌هایی مانند «شیشلیک» و «چپ، راست» بود، اما سازمان سینمایی مانع این کار شد و به نوعی امید سالن‌داران و سازندگان را ناامید کرد.

۵۷۲۴۵

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.