جلوی انحصار و قیمت‌های کاذب در مناقصات و قراردادهای شهری اهواز گرفته شود

علی اکبر حسینی محراب در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار اهواز گفت: در مشکلات نباید مسئولیت‌ها را بر عهده همدیگر قرار دهیم چرا که با این رویکرد کارها جلو نمی‌رود. باید دست به دست هم دهیم و با اتکال به خداوند و نفس خود مشکلات را به تدریج کاهش دهیم.

وی افزود: در مدیریت شهری باید از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین از تکنولوژی های دانش بنیان، جمع‌آوری داده‌ها و هوش مصنوعی استفاده شود.

استاندار خوزستان گفت: در اجرای پروژه‌ها و اقدامات شهری از مردم نظرخواهی شود و با استفاده از نظرسنجی‌ها سعی کنید اقدامات عمرانی به نحوی باشد که موجب رضایت عمومی شود.

محراب بیان کرد: در طراحی پروژه‌ها و امور شهری از الگوهای موفق در شهرهای دیگر در سطح کشور استفاده کنید و در صورت لزوم با اعزام تیم‌های کارشناسی از تجارب موفق شهرهای دیگر بهره‌برداری شود.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: در مناقصات و قراردادها باید جلوی انحصار و قیمت‌های کاذب را بگیرید چرا که دفاع از منافع مردم وظیه ما است.

گفتنی است در ابتدای این نشست اعضای شورای شهر و شهردار اهواز گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی، مشکلات شهری و اقدامات در دست انجام ارائه دادند.

 

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.