حد و اندازه خودتان را بدانید و درباره پرسپولیس صحبت نکنید

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در حاشیه مراسم تقدیر از مربیان سال فوتبال ایران گفت: عنوان مربی برتر سال را مدیون هواداران پرسپولیس، همکاران و بازیکنان خودم هستم. مربی گری در ایران واقعاً طاقت فرساست. کار در اینجا واقعاً انگیزه و عشق به مربی گری می‌خواهد و من تا به حال توانستم آن را در خودم نگه دارم. از خانواده ام بابت صبر و طاقتی که در این مسیر داشتند، تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا بحث آموزش مربیان از سوی فدراسیون فوتبال تا کنون جدی گرفته شده است یا خیر؟ افزود: یکی از مشکلات و گرفتاری‌های ما همین است. هیچ کاری در این زمینه نشده است. از ۱۱ سال پیش که با تربیت یزد مربی گری را شروع کردم تا همین الان هیچ حرکتی نکردم تا مربی رشد کند. خبری از بازدید از باشگاه‌های بزرگ دنیا نیست و حتی جزوه چند صفحه‌ای هم دستمان ندادند تا مطالعه کنیم.

گل محمدی درباره عملکرد عزیزی خادم تصریح کرد: راجع به این مسائل صحبت نمی‌کنم چون بحث مدیریتی کلان است.

وی درباره بحث سربازی دو بازیکن استقلال گفت: این اتفاق ممکن بود از سوی هر باشگاهی بیفتد. از طرف باشگاه پرسپولیس هیچکس درباره این موضوع صحبت نکرده است و اهمیتی به این موضوع نمی‌دهد اما متأسفانه روز گذشته مربی بدن ساز استقلال که نباید میکروفن جلوی او گرفت، درباره باشگاه بزرگ پرسپولیس صحبت می‌کند. حد و اندازه خودتان را در جایی که هستید، بدانید. خواهش بنده این است که درباره تیم خودشان صحبت کنند نه پرسپولیس.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره ناراحتی هواداران این تیم از تساوی مقابل گل گهر سیرجان گفت: من به هواداران حق می دهم. آنها دوست دارند که تیم قهرمان می شود. لیگ مثل ماراتن است و باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم. تا پایان لیگ هنوز فرصت زیادی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.