۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 408293
  پرینت تاریخ انتشار : 13 تیر 1401 - 10:28 |

بنیاد برکت ۸۶۰ طرح اشتغالزایی در باشت اجرا کرد

گچساران – ایرنا -مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد برکت طی سه سال گذشته ۸۶۰ طرح اشتغالزایی در شهرستان باشت اجرا کرد که ۳۰۰ فقره آن در سال گذشته انجام گرفته است.

بنیاد برکت ۸۶۰ طرح اشتغالزایی در باشت اجرا کرد
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

سید علی سجادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد طرح‌های اشتغالزایی در زمینه های پرورش دام سبک و سنگین، زنبورداری، تولید پوشاک، صنایع دستی، پرورش طیور و قالی‌بافی بوده است.

وی بیان کرد: از این تعداد طرح ها بیش از ۵۶۰ طرح اشتغالزایی با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در سال ۹۸ و ۹۹ بوده که در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشت اجرا شد.

سجادی اظهار داشت: بنیاد برکت بیش از ۳۰۰طرح اشتغالزایی با اعتباری بیش از ۱۵۰میلیارد ریال سال گذشته در این شهرستان اجرا کرد.

مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: این طرح ها در روستای محروم و کمتر توسعه یافته باشت اجرا شده که نقش موثری در تقویت معیشت و اقتصاد خانواده ها داشته است.

وی ابراز کرد: بیشتر این طرح ها در زمینه دامداری (دام سبک وسنگین)، طیور، قالی بافی ،خیاطی، پرورش وکشت گیاهان دارویی، زنبورداری، سوپرمارکت، مشاغل فنی بوده است.

سجادی تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ طرح اشتغالزایی امسال در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشت اجرا خواهد شد.

مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد افزود: سقف تسهیلات بنیاد برکت در سال گذشته ۵۰۰ میلیون ریال بوده که امسال نسبت به سال قبل افزایش یافته و به یک میلیارد ریال رسیده است.

سجادی اظهار داشت: رویکرد اصلی بنیاد برکت، اشتغالزایی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و روستایی است.

وی ابراز کرد: برای اطمینان از راه ‌اندازی کسب ‌و کار و جلوگیری از انحراف تسهیلات پرداختی، بازدیدهای دوره ‌ای سوی تسهیلگران و مجریان بنیاد انجام می ‌شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.