۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 408804
  پرینت تاریخ انتشار : 21 تیر 1401 - 5:17 |

برق مشترکان پرمصرف اهواز در ساعات پیک بار قطع می شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت : برق مشترکان پر مصرفی که به الگوی تعیین شده به ویژه در ساعت پیک توجه نکنند قطع می شود.
برق مشترکان پرمصرف اهواز در ساعات پیک بار قطع می شود
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛
عبدالحمید عباس‌ شیاری اظهار داشت  : برابر دستورالعمل ابلاغ شده در راستای گذر از پیک بار تابستان ۱۴۰۱، درصورتی که مشترک و یا مشترکانی توصیه ها و اخطارهای پیامکی ارسالی از سوی سامانه این شرکت را مورد توجه قرار نداده و زمینه ناپایداری و عدم استمرار خدمت رسانی را فراهم کنند، برق این مشترکان در جهت رفاه عمومی قطع خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد:با توجه به کمبود تولید برق ناشی از خشکسالی پیش آمده طی ۲ سال متوالی در راستای کنترل بار شبکه تفاهم نامه هایی با صنایع و بخش کشاورزی منعقد شده و طرح های تشویقی نیز لحاظ شده تا بتوانیم شرایط موجود را کنترل کنیم.
شیاری افزود: همچنین زمان کاری ادارات، بانک ها و سازمان ها و شرکت ها از ساعت ۱۶ به ساعت ۱۳:۳۰ کاهش یافته و در این زمینه برق دستگاه هایی که دستورالعمل کاهش مصرف را نادیده گرفته اند، قطع شد تا شاهد کاهش بار شبکه در ساعت پیک یا اوج مصرف در جهت رفاه و آسایش عمومی شهروندان باشیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت: شرایط جوی طی روزهای گذشته علاوه بر گرمای شدید همراه با گرد و خاک مستمر با غلظت های متغیر بوده است و در چنین وضعیتی، برخی از مشترکان توصیه های جدی کارشناسان را مدنظر قرار نداده و بیش از تعرفه در ساعت پیک مصرف داشته اند.
شیاری ادامه داد: این اقدام شهروندان زمینه آسیب به تجهیزات منصوبه، قطع برق و بروز حوادث ناخواسته را فراهم کرده است که در این زمینه انتظار همکاری بیشتری از مشترکان خانگی در مصرف برق داریم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز در پایان گفت: هدف ما جلب رضایت عمومی در این شرایط سخت و تامین و پایداری شبکه برق است.
کلانشهر اهواز ۶۰۹ هزار مشترک برق دارد که ۵۵ هزار مشترک روستایی، ۸۵ هزار مشترک تجاری گ، ۲ هزار مشترک صنعتی، یک هزارو ۵۰۰ مشترک کشاورزی و ۲۵ هزار مشترک عمومی دارد.
امور برق شهرستان‌های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون زیرنظر شرکت توزیع برق اهواز است.
منبع: ایرنا
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.