۞ نکته آموزشی:
اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يك زندگي خوب حركت مي كنند، كه از كنار آن رد مي‌شوند.
Saturday, 8 October , 2022
امروز : شنبه, ۱۶ مهر , ۱۴۰۱ - 13 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 412531
  پرینت تاریخ انتشار : 10 شهریور 1401 - 3:11 |
معاون شهردار عنوان کرد

عملیات تعمیر پل ششم اهواز متوقف نشده / بازگشایی پل در نیمه مهرماه

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با رد توقف عملیات تعمیر پل ششم، گفت: بر اساس وعده داده شده، تا نیمه مهرماه عملیات تعمیرات پل به پایان می‌رسد.
عملیات تعمیر پل ششم اهواز متوقف نشده / بازگشایی پل در نیمه مهرماه
زاگرس آنلاین-زاگرونا؛

پرویز حسینی با اشاره به مطرح شدن توقف عملیات تعمیر و بازسازی پل فولاد اظهار کرد: به هیچ وجه تعمیر و بازسازی پل متوقف نشده است؛ شاید در یک بازه زمانی به دلیل مسائل فنی کار کندتر انجام شود که این موضوع به معنی توقف عملیات نیست.

وی افزود: با توجه به شرایطی که در پل ایجاد شده است، اصلاحات باید به صورت فنی انجام شود؛ کار فنی به گونه‌ای نیست که بتوان با به کارگیری کارگرهای زیاد، کار را به سرعت انجام داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: گاهی نیروها با قایق در رودخانه و زیر پل کار می‌کنند اما مردم تنها به کار روی پل توجه می‌کنند و کسی نمی‌بیند که آن‌ها زیر پل در حال کار هستند. برخی اوقات نیز در قسمت دیگر پل که در حوزه شهرستان کارون قرار دارد کار می‌کنیم.

وی عنوان کرد: بر اساس وعده داده شده، تا نیمه مهرماه عملیات تعمیرات پل به پایان می‌رسد. البته تلاش بر این است که زودتر از وعده داده شده این کار به اتمام برسد.

حسینی گفت: قطعا در مرحله اول به منظور بررسی دقیق عملکرد پل تنها خودروهای سبک می‌توانند از روی پل عبور کنند و در صورت اطمینان از ایمنی پل، خودروهای سنگین نیز از روی پل تردد خواهند کرد.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه زاگرس آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.